Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

2213 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
18 maart 2011 - 28 april 2011
Seks met de leraar
Metin Çelik (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
18 maart 2011 - 10 mei 2011
Het artikel 'KNVB gaat vechtende speler harder straffen'
Tjeerd van Dekken (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
18 maart 2011 - 20 april 2011
Het onbestraft blijven van het downloaden van kinderporno
Ard van der Steur (VVD)
17 maart 2011 - 28 april 2011
Het detentieregime van een moeder die vervangende hechtenis ondergaat
Sharon Gesthuizen (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 maart 2011 - 6 april 2011
Het experiment in de gemeente Utrecht een legale cannabisclub op te richten
Nine Kooiman
15 maart 2011 - 20 april 2011
Wietteelt in woningen
Ger Koopmans (CDA), Coşkun Çörüz (CDA)
11 maart 2011 - 28 maart 2011
De partydrug GHB
Sabine Uitslag (CDA), Coşkun Çörüz (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
11 maart 2011 - 5 april 2011
De belangenafweging bij ontruiming van een kraakpand
Bas Jan van Bochove (CDA), Arie Slob (CU), Betty de Boer (VVD)
10 maart 2011 - 15 april 2011
Alzheimer patiënten
Jeroen Recourt (PvdA)
3 maart 2011 - 28 april 2011
Het sluiten van de Doggershoek
Nine Kooiman , Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
1 maart 2011 - 2 mei 2011
Het aantrekken van foute ondernemers naar aanleiding van het bericht "Britse BV-vorm snel misbruikt"
Bruno Braakhuis (GL)
25 februari 2011 - 5 april 2011
De mogelijkheid om de wietpas te weigeren
Lea Bouwmeester (PvdA)
23 februari 2011 - 23 maart 2011
Extra rechercheurs voor opsporing van kinderporno
Khadija Arib (PvdA)
23 februari 2011 - 10 maart 2011
De verviervoudiging van het aantal overvallen in Zuid-Limburg
Ahmed Marcouch (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
22 februari 2011 - 22 maart 2011
Infiltratie binnen de milieubeweging
Marianne Thieme (PvdD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 februari 2011 - 26 april 2011
Niet bestrafte fraudegevallen aan de Universiteit Maastricht
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
22 februari 2011 - 12 mei 2011
Het falen van de opsporing
Ahmed Marcouch (PvdA)
22 februari 2011 - 28 april 2011
Het bericht dat er sprake is van corruptie en hoge kosten bij zorgverzekeraar Agis
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
18 februari 2011 - 10 maart 2011
Het bericht 'Duitse veroordeling gehalveerd'
Lilian Helder (PVV)
18 februari 2011
Het bericht 'Urk doet hasj en wiet in de ban'
Lea Bouwmeester (PvdA)