Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

74 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
15 januari 2021 - 25 februari 2021
Het beleid rondom maskergebruik ter preventie van SARS-CoV-2 infecties in de ziekenhuiszorg
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA), Tunahan Kuzu (DENK)
Hugo de Jonge (CDA)
16 december 2020 - 17 december 2020
Een overvol Schiphol
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA), Cem Laçin (SP), Corrie van Brenk (PvdA), Jan Paternotte (D66), Henk Krol (Groep Krol/vKA), Gijs van Dijk (PvdA), Eppo Bruins (CU), Lammert van Raan (PvdD), Remco Dijkstra (VVD), Suzanne Kröger (GL), Chris Stoffer (SGP), Mustafa Amhaouch (CDA)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD), Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en milieu) (VVD), Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
2 december 2020 - 2 december 2020
Het bericht dat hij het onderzoek naar de Nederlandse steun aan Syrische rebellen probeert tegen te houden
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
27 augustus 2020 - 28 augustus 2020
De teststraat op Schiphol
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA), Lammert van Raan (PvdD), Mustafa Amhaouch (CDA), Selçuk Öztürk (DENK), Gijs van Dijk (PvdA), Corrie van Brenk (PvdA), Chris Stoffer (SGP), Cem Laçin (SP), Jan Paternotte (D66), Suzanne Kröger (GL), Eppo Bruins (CU)
Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en milieu) (VVD)

Alle
10 maart 2021
Het bericht dat de Belastingdienst de beslagvrije voet niet hanteert bij de verrekening van toeslagen
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA), Renske Leijten (SP), Steven van Weyenberg (D66), Wybren van Haga (FVD), René Peters (CDA), Farid Azarkan (DENK), Gerrit-Jan van Otterloo (50PLUS), Helma Lodders (VVD), Pieter Omtzigt (CDA), Henk Nijboer (PvdA), Lammert van Raan (PvdD), Chris Stoffer (SGP), Bart Snels (GL), Eppo Bruins (CU), Edgar Mulder (PVV)
Wouter Koolmees (D66), Alexandra van Huffelen (D66), Ank Bijleveld (CDA)
15 februari 2021
Het bericht dat Erdogan volgens uitgelekt vertrouwelijk NCTV-rapport een grote rol speelt bij de opkomst van het salafisme in Nederland.
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA)
Stef Blok (VVD), Ferdinand Grapperhaus (CDA)
15 januari 2021 - 25 februari 2021
Het beleid rondom maskergebruik ter preventie van SARS-CoV-2 infecties in de ziekenhuiszorg
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA), Tunahan Kuzu (DENK)
Hugo de Jonge (CDA)
16 december 2020 - 17 december 2020
Een overvol Schiphol
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA), Cem Laçin (SP), Corrie van Brenk (PvdA), Jan Paternotte (D66), Henk Krol (Groep Krol/vKA), Gijs van Dijk (PvdA), Eppo Bruins (CU), Lammert van Raan (PvdD), Remco Dijkstra (VVD), Suzanne Kröger (GL), Chris Stoffer (SGP), Mustafa Amhaouch (CDA)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD), Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en milieu) (VVD), Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
2 december 2020 - 2 december 2020
Het bericht dat hij het onderzoek naar de Nederlandse steun aan Syrische rebellen probeert tegen te houden
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
27 augustus 2020 - 28 augustus 2020
De teststraat op Schiphol
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA), Lammert van Raan (PvdD), Mustafa Amhaouch (CDA), Selçuk Öztürk (DENK), Gijs van Dijk (PvdA), Corrie van Brenk (PvdA), Chris Stoffer (SGP), Cem Laçin (SP), Jan Paternotte (D66), Suzanne Kröger (GL), Eppo Bruins (CU)
Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en milieu) (VVD)
8 juni 2020 - 7 juli 2020
De btw-verlaging op o.a. groente en fruit in Duitsland.
Femke Merel Arissen (Groep Krol/vKA)
Wopke Hoekstra (minister financiën) (CDA), Paul Blokhuis (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (CU)
10 april 2020 - 15 april 2020
De mogelijke inzet van apps in het kader van het ‘testen, traceren en thuisblijven’-beleid.
Frank Futselaar (SP), Femke Merel Arissen (vKA), Gerrit-Jan van Otterloo (50PLUS), Attje Kuiken (PvdA), Chris Stoffer (SGP), Geert Wilders (PVV), Stieneke van der Graaf (CU), Kees Verhoeven (D66), Wybren van Haga (Lid-Haga), Esther Ouwehand (PvdD), Kathalijne Buitenweg (GL), Thierry Baudet (FVD), Farid Azarkan (DENK)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA), Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD), Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 april 2020 - 3 april 2020
COVID-19 patiënten aan boord van vluchten uit coronabrandhaard New York.
Femke Merel Arissen (vKA), Kees van der Staaij (SGP), Thierry Baudet (FVD), Geert Wilders (PVV), Henk Krol (50PLUS)
Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en milieu) (VVD), Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
2 april 2020 - 21 april 2020
De repatriëring van Nederlanders in het buitenland
Femke Merel Arissen (vKA), Raymond de Roon (PVV), Thierry Baudet (FVD), Bram van Ojik (GL), Joël Voordewind (CU), Martijn van Helvert (CDA), Wybren van Haga (Lid-Haga), Sadet Karabulut (SP), Tunahan Kuzu (DENK), Kees van der Staaij (SGP), Lilianne Ploumen (PvdA), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Lammert van Raan (PvdD), Henk Krol (50PLUS)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
30 maart 2020 - 22 april 2020
COVID-19 en de bestrijding ervan.
Femke Merel Arissen (vKA)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA), Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
10 januari 2020 - 4 februari 2020
De samenwerking van het ministerie van Financiën met kinderopvangbranchevereniging BOinK
Femke Merel Arissen (vKA)
Wopke Hoekstra (minister financiën) (CDA)
21 november 2019 - 17 december 2019
Een 'family day'
Femke Merel Arissen (vKA), Roelof Bisschop (SGP), Martijn van Helvert (CDA), John Kerstens (PvdA), Frank Wassenberg (PvdD), Michel Rog (CDA), Paul van Meenen (D66), Henk Krol (50PLUS), Salima Belhaj (D66), Peter Kwint (SP), Sadet Karabulut (SP), André Bosman (VVD), Rudmer Heerema (VVD), Chris Stoffer (SGP), Kirsten van den Hul (PvdA), Wybren van Haga (Lid-Haga), Isabelle Diks (GL), Joël Voordewind (CU), Eppo Bruins (CU), Harm Beertema (PVV)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD), Ingrid van Engelshoven (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (D66)
26 juni 2019 - 12 juli 2019
Het afschot van wilde zwijnen in het leefgebied van de wolf
Femke Merel Arissen (PvdD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
17 juni 2019 - 29 augustus 2019
Het bericht ‘Inlichtingendiensten: stop je intimiderende bezoekjes’
Lammert van Raan (PvdD), Femke Merel Arissen (PvdD)
Kajsa Ollongren (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties, viceminister-president ) (D66), Ferdinand Grapperhaus (minister veiligheid en justitie) (CDA)
14 juni 2019 - 2 september 2019
Het gebruik van een levende haan tijdens Kallemooi.
Femke Merel Arissen (PvdD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
7 juni 2019 - 1 juli 2019
Het bericht ‘Shell wil fundamenten olieplatforms in Noordzee na gebruik laten staan’
Frank Wassenberg (PvdD), Femke Merel Arissen (PvdD)
Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en milieu) (VVD), Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
16 mei 2019 - 18 juni 2019
Het ontbreken van vergoeding voor het Freestyle Libre systeem dat grote voordelen heeft voor diabetespatiënten
Femke Merel Arissen (PvdD)
Bruno Bruins (minister zonder portefeuille volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 mei 2019 - 28 juni 2019
Het bericht ‘Staatsbosbeheer wil duidelijker bosbeleid van minister’
Femke Merel Arissen (PvdD), Marianne Thieme (PvdD)
Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD), Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
3 mei 2019 - 2 juli 2019
Het bericht waaruit blijkt dat Nederland de wettelijke verplichting om te stoppen met overbevissing uiterlijk in 2020 bij lange na niet gaat halen
Femke Merel Arissen (PvdD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)