Cora van Nieuwenhuizen

Personalia

Voornaam Cora
Achternaam van Nieuwenhuizen
Initialen C.
Geboortedatum 12 juni 1963
Politieke Partij VVD
Geschenken (0)

Functies

Kabinet
26 oktober 2017 - 15 januari 2021 minister infrastructuur en milieu
Tweede Kamerlid
17 juni 2010 - 1 juli 2014 VVD

Activiteiten

89 wetsvoorstellen
76
0
12
17 moties
15
0
0
10 amendementen
5
0
0
856 kamervragen
672 kamerstukken
Reizen (0)

Tijdlijn

Loading...