Frank Futselaar

Personalia

Voornaam Frank
Achternaam Futselaar
Initialen F.W.
Geboortedatum 26 juli 1979
Politieke Partij SP
Geschenken (0)

Functies

Tweede Kamerlid
30 maart 2023 - 19 juli 2023 SP
23 maart 2017 - 30 maart 2021 SP

Activiteiten

2 wetsvoorstellen
0
0
2
88 moties
28
46
0
53 amendementen
10
27
0
196 kamervragen
149 kamerstukken
Reizen (0)

Tijdlijn

Loading...