Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

30318 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
3 februari 2011 - 7 februari 2011
De executie van de nederlands-Iraanse Zahra Bahrami
Alexander Pechtold (D66)
3 februari 2011 - 10 februari 2011
De mogelijke sluiting van de afdeling verloskunde van het Diaconessenhuis te Meppel
Nine Kooiman (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 februari 2011
Drugshandel en diefstal bij DMO
Angelien Eijsink (PvdA), Jasper van Dijk (SP), Wassila Hachchi (D66)
3 februari 2011 - 2 maart 2011
Het bericht dat de raad van commissarissen (RvC) van Crucell een persoonlijk belang heeft bij de overname
Sharon Gesthuizen (SP)
3 februari 2011 - 14 maart 2011
Extra treinen tussen Leeuwarden en Zwolle
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
3 februari 2011 - 24 februari 2011
Het bericht dat de grootste bank van Afghanistan mogelijk 900 miljoen dollar heeft verloren
3 februari 2011 - 24 februari 2011
Verkregen informatie dat er naar alle waarschijnlijkheid op verschillende plekken rondom de Haarlemmerdijken achtergebleven en op scherp staande explosieven liggen waardoor de Haarlemmermeerpolder en Schiphol mogelijk gevaar lopen
Dion Graus (PVV), Marcial Hernandez (PVV), Richard de Mos (PVV)
3 februari 2011 - 9 maart 2011
Controle op de hulpmiddelenindustrie en wachtlijsten bij scoliosepatiënten
Renske Leijten (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 februari 2011 - 30 maart 2011
Het kansspelbeleid
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 februari 2011 - 8 maart 2011
Zoutbeperking in voedsel om grote gezondheidswinst te boeken
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 februari 2011 - 9 maart 2011
Het wijzigen van de mogelijkheid om dieetkosten af te trekken in het kader van de Buitengewone Uitgavenregeling (BU-regeling)
Farshad Bashir (SP), Renske Leijten (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
2 februari 2011 - 18 april 2011
De hoogspanningsverbinding Beverwijk-Bleiswijk
Maarten Haverkamp (CDA), Gerda Verburg (CDA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
2 februari 2011 - 23 februari 2011
Het splitsen van woningen
Betty de Boer (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 februari 2011 - 14 maart 2011
Het verbod om 's nachts snel te varen met motorboten in de hoofdvaarwaters tussen het vaste land en de Waddeneilanden en of tussen de Waddeneilanden onderling
Matthijs Huizing (VVD)
2 februari 2011 - 23 februari 2011
Het bericht dat de Nederlandse afgeschreven detentieboten mogelijk in Griekenland worden ingezet
Tofik Dibi (GL)
2 februari 2011 - 28 maart 2011
De islamisering van de omgangsvormen op de Hogeschool van Amsterdam
Harm Beertema (PVV)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
2 februari 2011 - 21 februari 2011
Verhoging van de EMU (Europese Monetaire Unie)-schuld door garantiestelling aan het Europees noodfonds
Ronald Plasterk (PvdA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
2 februari 2011 - 21 februari 2011
De schade die is veroorzaakt door vuurwerkvandalisme
Ahmed Marcouch (PvdA)
2 februari 2011 - 22 februari 2011
Gebrek aan toezicht op onderbetaling van werknemers
Roos Vermeij (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
2 februari 2011 - 22 maart 2011
Het aantal lang verblijvende, verwesterde Afghaanse meisjes in Nederland, vergelijkbaar met Sahar
Joël Voordewind (CU)