Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

31232 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
18 mei 2011 - 23 augustus 2011
Het Wetsvoorstel om schade aan de Staat Israël te voorkomen als gevolg van boycot
Harry van Bommel (SP), Frans Timmermans (PvdA), Mariko Peters (GL)
18 mei 2011 - 14 juni 2011
Havo-vwo-onderwijs voor autisten
Jeroen Dijsselbloem (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (CDA)
18 mei 2011 - 10 juni 2011
Het bizarre subsidiebeleid van het stadsdeel Amsterdam-Oost
Joram van Klaveren (PVV), Johan Driessen (PVV)
Piet Hein Donner (CDA)
18 mei 2011 - 7 juni 2011
Gesjoemel met werknemersaantallen ter verkrijging van avv voor de thans geldende cao voor de Bouwnijverheid, hierna kortweg Bouw-cao genoemd, en de cao-BTER voor de Bouwnijverheid, hierna kortweg cao-BTER genoemd
Ino van den Besselaar (PVV)
Henk Kamp (VVD)
17 mei 2011 - 9 juni 2011
Overdrachtsbelasting bij een van een monumentenpand
Helma Neppérus (VVD)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
17 mei 2011 - 6 juni 2011
Mogelijk misbruik van ontheffing ingezetenschap door wethouders
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (CDA)
17 mei 2011 - 28 juli 2011
Makkelijk verkrijgbare designerdrugs
André Elissen (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
17 mei 2011 - 2 september 2011
Regionale producten in duurzaam inkoopbeleid
Henk van Gerven (SP)
17 mei 2011 - 7 juni 2011
Het gebruik van Deep Packet Inspection (DPI)
Marianne Thieme (PvdD)
Maxime Verhagen (viceminister-president ) (CDA)
17 mei 2011 - 27 mei 2011
Het Selected Acquisition Report (SAR)
Arjan El Fassed (GL)
16 mei 2011 - 30 juni 2011
Workshops sociale media georganiseerd door Syntens
Afke Schaart (VVD)
Maxime Verhagen (viceminister-president ) (CDA)
16 mei 2011 - 17 juni 2011
De toename van gewelddadigheden in Oeganda
Sjoera Dikkers (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
16 mei 2011 - 21 juni 2011
De bewering dat in Afghanistan producten met kinder- en slavenarbeid worden gebruikt in NAVO-projecten
Sjoera Dikkers (PvdA), Mariko Peters (GL), Harry van Bommel (SP), Joël Voordewind (CU)
16 mei 2011 - 24 mei 2011
Termijnen met betrekking tot aanvragen van milieuvergunningen
Ger Koopmans (CDA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
16 mei 2011 - 25 mei 2011
Het ontbreken van een restitutieregeling voor de strippenkaart
Farshad Bashir (SP)
16 mei 2011 - 14 juni 2011
Gaten in de Voetbalwet
Richard de Mos (PVV)
16 mei 2011 - 22 juni 2011
Stichting Zorggroep Charim
Renske Leijten (SP)
16 mei 2011 - 4 juli 2011
Het dreigende faillissement van de Nederlandse vissersvloot
Richard de Mos (PVV), Karen Gerbrands (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
16 mei 2011 - 22 juni 2011
Het gegeven dat seksueel geweld tegen vrouwen in Congo veel vaker voorkomt dan tot dusver werd aangenomen
Frans Timmermans (PvdA)
16 mei 2011 - 15 juni 2011
Zoekgeraakte organen bij het NFI
Sharon Gesthuizen (SP)