Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

23305 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
26 februari 2019 - 21 mei 2019
Het bericht ‘Koeien verdrinken onder emissieloze stalvloer’
Barry Madlener (PVV)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
27 februari 2019 - 20 mei 2019
Het bericht 'Haatpreek wint terrein'
Antoinette Laan-Geselschap (VVD), Bente Becker (VVD)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (D66)
21 maart 2019 - 17 mei 2019
Het bericht ‘Wetenschappelijke studie laat zien: hoe sterker de wiet, des te groter de kans op psychose’
Madeleine van Toorenburg (CDA)
Bruno Bruins (minister zonder portefeuille volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 maart 2019 - 17 mei 2019
Het verband tussen wietgebruik en psychoses
Kees van der Staaij (SGP)
Bruno Bruins (minister zonder portefeuille volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)

Alle
18 november 2010 - 3 december 2010
De Europese Verordening voor sociale zekerheid
Fatma Koşer Kaya , Gerard Schouw (D66)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
18 november 2010 - 14 december 2010
Het pensioenfonds van Smit Internationale
Pieter Omtzigt (CDA), Roos Vermeij (PvdA), Teun van Dijck
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
18 november 2010 - 23 november 2010
Bankgegevens
Ard van der Steur (VVD)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
18 november 2010 - 22 december 2010
Kolenbroei
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
18 november 2010 - 7 december 2010
De plaatsing van bodyscanfoto's op internet
Tofik Dibi (GL)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
18 november 2010 - 26 januari 2011
Een Turkse rechter die in Nederland asiel heeft aangevraagd
Kees van der Staaij (SGP)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)
18 november 2010 - 20 januari 2011
De schietincidenten en het aanzwellend geweld in Amsterdam Zuidoost
Coşkun Çörüz (CDA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
18 november 2010 - 20 januari 2011
Het onbevoegd optreden als hulpofficier
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
18 november 2010 - 9 februari 2011
De positie van homoseksuele asielzoekers in de asielopvang in Nederland en in het Nederlandse asielbeleid
Hans Spekman (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)
18 november 2010 - 17 december 2010
Een undercoverrapportage over ouderenzorg
Linda Voortman (GL)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner
18 november 2010 - 13 december 2010
Een onderzoek naar verantwoord ondernemen
Ad Koppejan (CDA), den Blanksma-van Heuvel
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
18 november 2010 - 31 januari 2011
Een uitspraak van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State betreffende adoptie
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
18 november 2010 - 20 januari 2011
Onbevoegde hulpofficieren bij de politie
Jeroen Recourt (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
18 november 2010 - 1 december 2010
De milieuvergunning aan Thermphos
Ad Koppejan (CDA), Maarten Haverkamp (CDA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
18 november 2010 - 19 januari 2011
De eisen van inburgering in het buitenland voor de gezinshereniging van immigranten
Hans Spekman (PvdA), Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
17 november 2010 - 13 december 2010
Afwijzing van Smit van de bijstorting in het pensioenfonds van Smit door Boskalis
Paul Ulenbelt (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
17 november 2010 - 23 februari 2011
Het bericht dat criminele vreemdelingen met valse paspoorten moeiteloos kunnen onderduiken in Nederlandse asielzoekerscentra
Cora van Nieuwenhuizen (VVD)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)
17 november 2010 - 24 december 2010
Eerwraak
André Rouvoet (CU)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner
17 november 2010 - 15 december 2010
Ontvoering van dorpelingen in Rawagedeh op 9 december 1947
Arjan El Fassed (GL)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
17 november 2010 - 24 december 2010
Eergerelateerd geweld
Khadija Arib (PvdA)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner