Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

844 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
4 april 2018 - 24 april 2018
Het Israëlische geweld tegen demonstranten in Gaza
Sadet Karabulut
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
30 maart 2018 - 1 mei 2018
Het benoemen van een defensieattaché in Iran
Martijn van Helvert (CDA), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD), Ank Bijleveld (minister defensie) (CDA)
29 maart 2018 - 30 april 2018
Het bericht dat ambassades in Nigeria en India zoveel mogelijk studenten naar Nederland willen halen
Sietse Fritsma (PVV), Harm Beertema (PVV)
Ingrid van Engelshoven (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (D66)
29 maart 2018 - 1 mei 2018
Het bericht dat Nederland de militaire banden met Iran aanhaalt
Gabriëlle Popken (PVV)
Ank Bijleveld (minister defensie) (CDA)
28 maart 2018 - 20 april 2018
Het bericht dat de Nederlandse ontwikkelingsbank FMO landroof in Sierra Leone heeft gefinancierd
Isabelle Diks (GL)
Sigrid Kaag (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (D66)
26 maart 2018 - 1 mei 2018
Buitenlandse investeringen in Ethiopië
Kirsten van den Hul (PvdA), Kees van der Staaij (SGP), Isabelle Diks (GL), Anne Kuik (CDA)
Sigrid Kaag (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (D66)
15 maart 2018 - 30 april 2018
Het bericht ‘Nederturken klaarstomen voor carrière’
Machiel de Graaf (PVV), Geert Wilders (PVV)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (D66)
15 maart 2018 - 30 april 2018
De beïnvloeding van Nederlanders in Nederland door Turkse lobbyorganisatie gelieerd aan AK-partij
Bente Becker (VVD)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (D66)
13 maart 2018 - 20 april 2018
Verhoging van het budget voor betalingen aan veroordeelde Palestijnen
Bente Becker (VVD), Kees van der Staaij (SGP), Martijn van Helvert (CDA)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
8 maart 2018 - 3 april 2018
Het bericht ‘Groningen en Drenthe in gevaar door falende aanpak bij catastrofe kerncentrale Lingen Case’
William Moorlag (PvdA), Liesbeth van Tongeren (GL)
Stientje van Veldhoven (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (D66)
7 maart 2018 - 7 maart 2018
Het bericht ‘Onderzoekers OPCW linken Syrië aan grote sarinaanval in 2013’
Lilianne Ploumen (PvdA)
Halbe Zijlstra (VVD)
5 maart 2018 - 20 april 2018
Virulent anti-semitisme via Palestijns persbureau
Vicky Maeijer (PVV), Raymond de Roon (PVV)
Sigrid Kaag (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (D66)
2 maart 2018 - 5 april 2018
Het bericht dat motorclubs naar België verplaatsen
Monica den Boer (D66), Maarten Groothuizen (D66)
Ferdinand Grapperhaus (minister justitie en veiligheid) (CDA)
2 maart 2018 - 13 april 2018
Het bericht dat de Noorse gevangenen verdwijnen uit Veenhuizen
Attje Kuiken (PvdA), Henk Nijboer (PvdA)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille justitie en veiligheid) (VVD)
19 februari 2018 - 22 maart 2018
Bedreigde inheemse mensenrechtenactivisten in Guatemala
Bram van Ojik (GL), Isabelle Diks (GL)
Sigrid Kaag (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (D66)
7 februari 2018 - 27 maart 2018
Een VN-lijst met bedrijven die actief zijn in illegale nederzettingen in bezet Palestijns gebied
Sadet Karabulut
Halbe Zijlstra (VVD)
6 februari 2018 - 8 maart 2018
Het rapport: Mining taxes: Rio Tinto’s tax schemes lead to nearly $700 million tax revenue losses for Canada and Mongolia.
Bart Snels (GL)
Menno Snel (staatssecretaris financiën) (D66), Sigrid Kaag (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (D66)
6 februari 2018 - 1 mei 2018
De situatie van Nederlandse kinderen in Syrië en Irak
Tunahan Kuzu (DENK), Farid Azarkan (DENK)
Halbe Zijlstra (VVD)
6 februari 2018 - 8 maart 2018
Het betrekken van Nederlanders in het buitenland bij de verbetering van het postennetwerk en consulaire dienstverlening
Han ten Broeke (VVD), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Halbe Zijlstra (VVD)
1 februari 2018 - 22 maart 2018
Een door Indonesië gearresteerde Papua activist
Sadet Karabulut
Halbe Zijlstra (VVD)