Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

27457 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
7 januari 2011 - 17 januari 2011
Het lot van de Nederlands-Iraanse Zahra Bahrami
Wim Kortenoeven (PVV)
7 januari 2011 - 22 februari 2011
De benoeming van nieuwe notarissen
Ard van der Steur (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
7 januari 2011 - 1 maart 2011
Een vreemdeling die aangifte kwam doen van de geboorte van zijn kind
Hans Spekman (PvdA)
7 januari 2011 - 22 februari 2011
De in beslaggenomen zeehonden
Esther Ouwehand (PvdD)
7 januari 2011 - 19 januari 2011
Geweld tegen vrouwen op Haïti
Frans Timmermans (PvdA), Sjoera Dikkers (PvdA)
6 januari 2011 - 31 januari 2011
Een inventarisatie naar de sluiting van coffeeshops door voorgenomen kabinetsbeleid
Boris van der Ham (D66)
6 januari 2011 - 12 januari 2011
Het vertrek van de voorzitter van de Raad van Bestuur van HWW-Zorg
Renske Leijten (SP), Henk van Gerven (SP)
5 januari 2011 - 14 februari 2011
De aanwijzing van Natura 2000 gebieden
Rik Grashoff (GL)
5 januari 2011 - 31 januari 2011
De aanpak van strategische sectoren in de Europese Unie
Gerda Verburg (CDA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
5 januari 2011
De onrust in Tunesië
Frans Timmermans (PvdA)
5 januari 2011 - 15 februari 2011
De op handen zijnde uitzetting van een Somaliër
Joël Voordewind (CU)
5 januari 2011 - 2 februari 2011
De terroristische moordaanslag op Koptische Christenen in Egypte
Pieter Omtzigt (CDA)
5 januari 2011 - 21 januari 2011
De aanzwellende islamitische jihad tegen christenen in Irak
Geert Wilders (PVV), Wim Kortenoeven (PVV)
5 januari 2011 - 2 februari 2011
Dioxine in diervoeders
Henk van Gerven (SP)
5 januari 2011 - 26 januari 2011
De situatie in Ivoorkust
Frans Timmermans (PvdA)
5 januari 2011 - 10 januari 2011
Uitlatingen van de korpschef van de politie Amsterdam-Amstelland over handhaving van het boerkaverbod
Geert Wilders (PVV), Hero Brinkman (PVV)
5 januari 2011 - 3 februari 2011
De chaos bij de spermabank
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
5 januari 2011 - 28 februari 2011
Het KNMG-concept standpunt over de rol van de arts bij het zelfgekozen levenseinde
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
5 januari 2011 - 17 januari 2011
De benoeming van een interim-bestuurder bij ProRail
Paulus Jansen (SP)
5 januari 2011 - 8 maart 2011
Burgemeesters die stoppen vanwege de FPU
Roos Vermeij (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)