Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

26999 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
2 februari 2011 - 14 maart 2011
Het verbod om 's nachts snel te varen met motorboten in de hoofdvaarwaters tussen het vaste land en de Waddeneilanden en of tussen de Waddeneilanden onderling
Matthijs Huizing (VVD)
1 februari 2011 - 3 maart 2011
Het bericht dat er speciaal voor de Commandant der Zeestrijdkrachten een dure Mercedes R350 CDI is aangeschaft om als dienstauto te functioneren, aangezien de Commandant door zijn lengte niet geschikt zou zijn voor de Audi A6, de meest gebruikte dienstauto door Defensie
Marcial Hernandez (PVV)
1 februari 2011 - 30 maart 2011
Genderselectie
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
1 februari 2011 - 30 maart 2011
Doorverwijzing naar het buitenland voor geslachtsselectie
Kees van der Staaij (SGP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
31 januari 2011 - 18 februari 2011
De zorg bij de Osira-groep
Renske Leijten (SP)
31 januari 2011 - 1 maart 2011
Pleegkinderen zonder nationaliteit
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
31 januari 2011 - 21 februari 2011
Het artikel 'Nederlandse staatsschuld hoger door lening aan Ieren'en het persbericht 'The statistical recording of operations undertaken by the European Financial Stability Facility' van Eurostat
Han ten Broeke (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
31 januari 2011 - 21 februari 2011
De moord op een Oegandese homoactivist
Ahmed Marcouch (PvdA)
31 januari 2011 - 21 februari 2011
De zaak C.
Coşkun Çörüz (CDA)
31 januari 2011 - 14 maart 2011
De loonsverlaging van 650 thuiszorgmedewerkers van Viva zorggroep
Renske Leijten (SP)
31 januari 2011 - 1 maart 2011
Concurrentie op de parkeermarkt
Sharon Dijksma (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
31 januari 2011 - 1 april 2011
Een herziening van de huur van ligplaatsen van woonboten door het Rijksvastgoed -en Ontwikkelingsbedrijf (RVOB)
Farshad Bashir (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
31 januari 2011 - 17 februari 2011
Het feit dat SP'ers niet mogen inspreken in de raad van de gemeente Oude IJsselstreek
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
31 januari 2011 - 1 april 2011
De prijsverhoging voor een ligplaats van een woonboot
Sander de Rouwe (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
31 januari 2011 - 16 februari 2011
Een moeder die met het persoonsgebonden budget (PGB) geen kant op kan zonder begeleiding voor haar zoon
Agnes Wolbert (PvdA)
31 januari 2011 - 8 februari 2011
Een lijst met 'ongewenste kinderboeken'
Boris van der Ham (D66)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
31 januari 2011 - 21 februari 2011
De moord op de Oegandese homoactivist David Kato
Pia Dijkstra (D66)
31 januari 2011 - 4 maart 2011
De doorgifte van de programmering van BVN (Beste Vlaanderen en Nederland) in Zuid-Afrika
Martijn van Dam (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
31 januari 2011 - 15 februari 2011
De onrechtmatigheid van de Statenverkiezingen van 2 maart 2011
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
31 januari 2011 - 24 maart 2011
Het bericht dat geprivatiseerde gevangenissen niet goedkoper zijn
Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)