Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

705 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
8 juli 2013 - 18 juli 2013
De “guidelines on the promotion and protection of freedom of religion or beliefs”
Pieter Omtzigt (CDA), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
3 juli 2013 - 13 september 2013
BPM, wegenbelasting en de subsidieregelingen KIA, MIA en VAMIL voor ondernemers
Agnes Mulder (CDA), Pieter Omtzigt (CDA), Sander de Rouwe (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
24 juni 2013 - 26 september 2013
Het arrest van het hof in Luxemburg C 219/12 (Finanzamt Freistadt Rohrbach Urfahr tegen Unabhängiger Finanzsenat Außenstelle Linz
Agnes Mulder (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
17 juni 2013 - 24 juni 2013
Witwaspraktijken op Cyprus
Pieter Omtzigt (CDA)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
17 juni 2013 - 12 juli 2013
De zorg aan militairen die niet onder de Zorgverzekeringswet valt
Raymond Knops (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
17 juni 2013 - 8 juli 2013
Geweld in Soedan, in Zuid Soedan en de precaire situatie tussen beide landen
Agnes Mulder (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
10 juni 2013 - 8 juli 2013
Een eventuele bijdrage van Nederland aan de EU trainingsmissie in Mali
Pieter Omtzigt (CDA), Raymond Knops (CDA)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
6 juni 2013 - 17 juli 2013
De nieuwe NGO-wet in Egypte
Harry van Bommel (SP), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU), Bram van Ojik (GL), Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
5 juni 2013 - 10 juni 2013
De mensenrechtennota
Harry van Bommel (SP), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Joël Voordewind (CU), Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
4 juni 2013 - 13 juni 2013
een werkbezoek aan het Internationaal Strafhof
Pieter Omtzigt (CDA), Harry van Bommel (SP), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
3 juni 2013 - 17 juni 2013
Het opinieartikel ‘Timmermans' goede bedoelingen brengen Syrië dichter bij hel’
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
30 mei 2013 - 12 juli 2013
Het artikel “Terugvorderen opbrengst belastingfraude moeilijk”
Pieter Omtzigt (CDA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
29 mei 2013 - 17 juni 2013
Het gezag van het Internationaal Strafhof in Afrika
Pieter Omtzigt (CDA), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Harry van Bommel (SP)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
3 mei 2013 - 3 juni 2013
De detentie van Abdulkareem Yousef al-Khoder in Saudi-Arabië
Henk Krol (50PLUS), Harry van Bommel (SP), Pieter Omtzigt (CDA), Esther Ouwehand (PvdD), Désirée Bonis (PvdA), Bram van Ojik (GL), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Han ten Broeke (VVD), Joël Voordewind (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
2 mei 2013 - 10 juni 2013
Het arrest van het Europees Hof van Justitie in zaak C-398/11
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 april 2013 - 21 mei 2013
De ontvoering van de twee Syrische bisschoppen
Harry van Bommel (SP), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Bram van Ojik (GL), Pieter Omtzigt (CDA), Han ten Broeke (VVD), Désirée Bonis (PvdA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
22 april 2013 - 6 mei 2013
Birma/Myanmar
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
18 april 2013 - 21 mei 2013
Over islamitisch-extremistisch geweld tegen christenen in Nigeria
Joël Voordewind (CU), Pieter Omtzigt (CDA), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
16 april 2013 - 27 mei 2013
Btw heffing op ZZP’ers in de zorg
Hanke Bruins Slot (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
11 april 2013 - 3 mei 2013
De salarissen en arbeidsvoorwaarden van EU-ambtenaren
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)