Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

310 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 april 2012 - 19 april 2012
De Turkse reactie op het in het Rijksmuseum exposeren van een 'anti-Turkse spotprent'
Martin Bosma (PVV), Wim Kortenoeven (PVV), Geert Wilders (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
12 april 2012 - 10 mei 2012
De veroordeling van de winnares van de Mensenrechtentulp
Kees van der Staaij (SGP), Wim Kortenoeven (PVV), Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel (SP), Mariko Peters (GL)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
12 april 2012 - 10 mei 2012
De arrestatie van de Chinese activiste Ni Yulan
Frans Timmermans (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
12 april 2012 - 10 mei 2012
Het bericht dat de winnares van de Mensenrechtentulp Ni Yulan en haar echtgenoot Don Jiqin zijn veroordeeld tot celstraffen
Alexander Pechtold (D66)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
11 april 2012 - 1 mei 2012
De inperking van internetvrijheid in Iran
Han ten Broeke (VVD)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
11 april 2012 - 8 mei 2012
27 hongerstakers in gevangenissen in Marokko
Frans Timmermans (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
6 april 2012 - 3 mei 2012
Het bericht dat Roemenen en Bulgaren vaker betrokken zijn bij mensenhandel
André Elissen (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Leers
6 april 2012 - 30 mei 2012
Het artikel 'Hoe Arend Jan linkse taboes slecht - in zijn eentje'
Ewout Irrgang (SP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
6 april 2012 - 8 mei 2012
De invoering van de sharia in Timboektoe
Johan Driessen (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
5 april 2012 - 26 april 2012
Samenstelling grondwetscomité in Egypte
Henk Jan Ormel (CDA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
5 april 2012 - 8 mei 2012
De gebrekkige medewerking van de NAVO bij het onderzoek van de rapporteur van de Parlementaire Assemble van de Raad van Europa naar de omgekomen bootvluchtelingen uit Libië
Arjan El Fassed (GL), Mariko Peters (GL)
Hans Hillen (minister defensie) (CDA), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
5 april 2012 - 26 april 2012
Mishandeling van Koerdische kinderen in Turkse gevangenissen
Sadet Karabulut , Harry van Bommel (SP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
5 april 2012 - 10 april 2012
Het bericht dat een kerk in Koeweit noodgedwongen moet sluiten
Kees van der Staaij (SGP), Wim Kortenoeven (PVV), Joël Voordewind (CU)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
4 april 2012 - 6 juni 2012
De destructie door Israël van EU-gefinancierde ontwikkelingsprojecten in de bezette Palestijnse gebieden
Harry van Bommel (SP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
4 april 2012 - 6 juni 2012
Het bericht dat de Indiase overheid 77 buitenlandse NGO's op een 'watchlist' heeft geplaatst
Kathleen Ferrier (CDA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Knapen (CDA)
3 april 2012 - 2 mei 2012
Het voornemen van verschillende universiteiten om talenstudies op te laten gaan in brede studies
Sander de Rouwe (CDA), Kathleen Ferrier (CDA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
2 april 2012 - 25 april 2012
De detentie van Afghaanse vrouwen
Frans Timmermans (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
29 maart 2012 - 6 april 2012
Geweld door kolonisten en Palestijnen op de Westbank
Mariko Peters (GL)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
29 maart 2012 - 10 april 2012
De VN-Mensenrechtenraad
Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
27 maart 2012 - 10 april 2012
De mensenrechtensituatie in Cuba
Frans Timmermans (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)