Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
24 mei 2012 - 11 juni 2012
Het bericht dat ruim 18 miljoen mensen in de Sahel worden bedreigd door een humanitaire ramp
Joël Voordewind (CU), Kathleen Ferrier (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Ewout Irrgang , Esther Ouwehand (PvdD), Jeroen de Lange (PvdA), Wassila Hachchi (D66), Arjan El Fassed (GL)
Knapen (CDA)
23 mei 2012 - 25 mei 2012
De ontstane situatie in Ter Apel
Joël Voordewind (CU), Sharon Dijksma (PvdA), Sharon Gesthuizen (GL), Gerard Schouw (D66), Tofik Dibi (GL)
Leers
15 mei 2012 - 5 juni 2012
Het bericht ‘Oproep: stop uitzetten kinderen’
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Sharon Dijksma (PvdA), Gerard Schouw (D66)
Leers
14 mei 2012 - 11 juni 2012
Het bericht ‘Nieuwe onderzoeksmethode biedt asielkinderen houvast in procedure’
Joël Voordewind (CU), Sharon Dijksma (PvdA)
Leers
2 mei 2012 - 24 mei 2012
De berichten 'Rechten asielkinderen geschonden' en 'Nederland riskeert berisping VN'
Joël Voordewind (CU), Martijn van Dam (PvdA)
Leers
2 mei 2012 - 5 juli 2012
Het bericht dat tien presentatoren bij de Publieke Omroep een salaris boven de Balkenende-norm ontvangen
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
20 april 2012 - 14 mei 2012
Het stopzetten vann zestien hoger beroepprocedures en het niet uitzetten van zestien Somaliërs
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Tofik Dibi (GL), Martijn van Dam (PvdA), Gerard Schouw (D66)
Leers
17 april 2012 - 8 mei 2012
Vrouwenrechten in Egypte
Han ten Broeke (VVD), Joël Voordewind (CU), Henk Jan Ormel (CDA), Harry van Bommel , Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
12 april 2012 - 10 mei 2012
De veroordeling van de winnares van de Mensenrechtentulp
Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel , Mariko Peters (GL), Kees van der Staaij (SGP), Wim Kortenoeven (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
5 april 2012 - 10 april 2012
Het bericht dat een kerk in Koeweit noodgedwongen moet sluiten
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Wim Kortenoeven (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
29 maart 2012 - 10 april 2012
De VN-Mensenrechtenraad
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
29 maart 2012 - 20 april 2012
Het groeiende aantal gemeenten dat kritiek uit op het illegalenbeleid
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Myrthe Hilkens (PvdA), Tofik Dibi (GL), Gerard Schouw (D66)
Leers , Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
27 maart 2012 - 17 april 2012
De positie van Assyrische christenen in Irak
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU), Wim Kortenoeven (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
22 maart 2012 - 11 april 2012
De oproep van de grootmoefti van Saoedi-Arabië dat alle kerken in de regio vernietigd moeten worden
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
21 maart 2012 - 28 maart 2012
Het bericht 'Zorgen over quotum aanhouden illegalen'
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Jeroen Recourt (PvdA), Gerard Schouw (D66), Tofik Dibi (GL)
Leers , Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 maart 2012 - 23 april 2012
Vrouwenrechten in Marokko
Joël Voordewind (CU), Coşkun Çörüz (CDA), Harry van Bommel , Esther Ouwehand (PvdD), Kees van der Staaij (SGP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
15 maart 2012 - 6 april 2012
De sluiting van een christelijke kerk door de Palestijnse autoriteiten
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Henk Jan Ormel (CDA), Raymond de Roon (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
15 maart 2012 - 11 april 2012
De gevolgen van verschillende gerechtelijke uitspraken voor lopende procedures van Iraanse bekeerlingen
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Diederik Samsom (PvdA), Tofik Dibi (GL)
Leers
14 maart 2012 - 10 april 2012
Het bericht dat speciale milities in Irak jacht maken op homoseksuele, biseksuele, lesbische en transgender Irakezen
Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel , Kees van der Staaij (SGP), Frans Timmermans (PvdA), Tofik Dibi (GL)
Leers , Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
13 maart 2012 - 31 mei 2012
Een Palestijnse christen
Joël Voordewind (CU), Henk Jan Ormel (CDA), Han ten Broeke (VVD)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)