Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

192 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
20 augustus 2019 - 2 oktober 2019
Procedeergedrag van de Rijksoverheid
Maarten Groothuizen (D66)
Suzanne Dekker (D66)
14 augustus 2019 - 2 oktober 2019
Het nieuwe record: ministeries geven 25 miljoen euro uit aan inhuur landsadvocaat
Michiel van Nispen (SP)
Suzanne Dekker (D66)
14 augustus 2019 - 24 september 2019
De positie van de nieuwe voorzitter van de OVV
Ronald van Raak (SP)
Ferdinand Grapperhaus (minister veiligheid en justitie) (CDA)
9 september 2019 - 24 september 2019
Het bericht dat Justitie de integriteitsproblemen te lijf gaat met een tarotlezeres
Maarten Groothuizen (D66), Michiel van Nispen (SP)
Ferdinand Grapperhaus (minister veiligheid en justitie) (CDA)

Alle
5 februari 2013 - 26 februari 2013
Het verstrekken van hypothecaire leningen aan medewerkers door de overheid
Gerard Schouw (D66)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
24 januari 2013 - 6 maart 2013
Het stimuleren van innovatie en concurrentie bij aanbestedingen
Astrid Oosenbrug (PvdA), Mei Li Vos (PvdA)
Stef Blok (minister zonder portefeuille ) (VVD)
22 januari 2013 - 29 maart 2013
Het ontslaan van Hells Angels in dienst van de overheid
Pierre Heijnen (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
22 januari 2013 - 8 februari 2013
Topsalarissen op de ministeries
Marianne Thieme (PvdD)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
17 januari 2013 - 11 februari 2013
Ministers die meer verdienen dan het ministersalaris
Ronald van Raak (SP)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
17 januari 2013 - 5 februari 2013
De aankoop door de Rijksgebouwendienst (RGD) van een kantoorpand in Den Haag
Ronald van Raak (SP), Paulus Jansen (SP)
Stef Blok (minister zonder portefeuille ) (VVD)
16 januari 2013 - 8 februari 2013
Het bericht Komt de JSF er en gaat de 'koningin?’
Eddy van Hijum (CDA)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
19 december 2012 - 20 december 2012
De zaak Van Rey – Weekers
Gerard Schouw (D66), Henk Krol (50PLUS), Bram van Ojik (GL), Pieter Omtzigt (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Roland van Vliet (PVV), Marianne Thieme (PvdD), Sharon Gesthuizen (SP)
Marianne Thieme (PvdD), Bram van Ojik (GL), Sharon Gesthuizen (SP), Pieter Omtzigt (CDA), Gerard Schouw (D66), Henk Krol (50PLUS), Kees van der Staaij (SGP), Roland van Vliet (PVV)
4 december 2012 - 21 december 2012
Het terugtrekken van de overheid uit het Platform Verduurzaming Voedsel
Gerard Schouw (D66), Carla Dik-Faber (CU)
Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
27 november 2012 - 4 december 2012
Het bericht “Topsalaris staatsbedrijven nog ruim boven Balkenendenorm”?
Dion Graus (PVV), Reinette Klever (PVV), Machiel de Graaf (PVV), Martin Bosma (PVV), Roland van Vliet (PVV)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
8 oktober 2012 - 2 november 2012
DigiD-gegevens die terecht zijn gekomen bij een reclamebureau en mensen die geen DigiD-code hebben
Astrid Oosenbrug (PvdA)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
24 augustus 2012 - 11 september 2012
De kosten voor reizen van ambtenaren naar Saba, St. Eustatius en Bonaire
Ronald van Raak (SP)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
24 augustus 2012 - 12 september 2012
De vele dienstreizen van Nederlandse ambtenaren naar de BES-eilanden
Martijn van Dam (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
9 augustus 2012 - 3 oktober 2012
Meldingen van misstanden
Ronald van Raak (SP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
25 mei 2012 - 5 juli 2012
Lobby praktijken van tabakfabrikant Philip Morris in Bergen op Zoom
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
19 april 2012
Maatregelen naar aanleiding van het gebleken graaigedrag van COA-directeur Albayrak
Sietse Fritsma (PVV)
minister voor Immigratie, Integratie en Asiel
30 maart 2012 - 23 april 2012
Een landelijke beperking van draaideurconstructies voor voormalige ambtenaren
Pierre Heijnen (PvdA)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 maart 2012 - 1 mei 2012
De inhuur van flexibele arbeidskrachten via de aanbestedingskalender
Ger Koopmans (CDA), Ad Koppejan (CDA), Eddy van Hijum (CDA)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
23 februari 2012 - 26 maart 2012
Ophef, verontwaardiging en onzekerheid binnen het ministerie van Buitenlandse Zaken
Alexander Pechtold (D66)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
16 februari 2012 - 6 maart 2012
De geheimhouding van de agenda's van de ministerraad
Mariko Peters (GL), Ineke van Gent (GL)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)