Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

773 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
25 oktober 2019 - 13 november 2019
De honderden miljoenen euro's aan lobbyuitgaven van olie- en gasgiganten.
Sandra Beckerman (SP), Renske Leijten (SP)
Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD)
2 oktober 2019 - 13 november 2019
Het artikel ’Elektriciteitsnet op steeds meer plekken vol’
Matthijs Sienot (D66)
Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD)
2 oktober 2019 - 7 november 2019
De uitzending van EenVandaag over de versterkingsoperatie
Sandra Beckerman (SP)
Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD)
10 oktober 2019 - 5 november 2019
De rol van pensioenfondsen bij dierenwelzijn
Laura Bromet (GL), Paul Smeulders (GL)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (D66)

Alle
2 juni 2010 - 9 september 2010
Een overeenkomst met Shell omtrent CO2-opslag in Barendrecht
Kees Vendrik (GL)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
2 juni 2010 - 20 juli 2010
Toezicht op rechtsbijstandverzekeringen
Fatma Koşer Kaya
Ernst Hirsch Ballin
31 mei 2010 - 21 juni 2010
Tegenstrijdige uitspraken over de winst op ABN
Alexander Pechtold (D66)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
25 mei 2010 - 9 juli 2010
De situatie van een boorplatform in de Noordzee
Marianne Thieme (PvdD)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
21 mei 2010 - 30 juni 2010
De deal tussen de vereniging SBPVH en de stichting OPTAS
Pieter Omtzigt (CDA)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
20 mei 2010 - 8 juli 2010
Het aansmeren van verzekeringspolissen aan scholieren
Jack Biskop (CDA), Raymond Knops (CDA)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
18 mei 2010 - 28 juni 2010
Speculatie op Griekse staatsobligaties door het ABP
Ewout Irrgang (SP)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
18 mei 2010 - 1 september 2010
Verlies van inleg op obligaties als gevolg van afhandeling van faillissement van Lehman Brothers Treasury Co B.V.
Frans Weekers (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
23 april 2010 - 2 juli 2010
Onduidelijkheid rond ontwijking van btw-afdracht door ING en DSB
Farshad Bashir (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
20 april 2010 - 12 mei 2010
Fraude bij Goldman Sachs
Frans de Nerée tot Babberich (CDA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
20 april 2010 - 2 juni 2010
Tussenpersonen
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
16 april 2010 - 11 mei 2010
De liberalisering van de postsector en de aangekondigde verkoop van TNT Post
Mei Li Vos (PvdA)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
16 april 2010 - 3 mei 2010
De gevolgen van een negatieve BKR-registratie
Frans Weekers (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)