Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

294 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
15 oktober 2010 - 25 november 2010
Het niet voldoen aan aanvullende eisen van de FIFA
Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 september 2010 - 14 oktober 2010
Het gebruik van een politie-escorte om op tijd te zijn voor intern overleg
Jasper van Dijk (SP)
22 september 2010 - 4 oktober 2010
Het niet informeren van de Kamer over een nieuw paspoort
Gerard Schouw (D66)
21 september 2010 - 6 oktober 2010
Jaarlijkse verlofreizen van ambassadepersoneel
Stientje van Veldhoven (D66)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
17 september 2010 - 2 november 2010
Het stopzetten van een informatiseringproject van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI)
Lea Bouwmeester (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
26 augustus 2010 - 29 september 2010
Het terugvliegen naar Nederland per privéjet
Liesbeth van Tongeren (GL), Ineke van Gent (GL)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
26 augustus 2010 - 29 september 2010
Het artikel "Huizinga laat zich met privéjet ophalen uit Italië"
Helma Neppérus (VVD)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
26 augustus 2010 - 29 september 2010
Het bericht dat minister Huizinga zich op kosten van het ministerie heeft laten ophalen met een privéjet uit Italië
Pierre Heijnen (PvdA), Diederik Samsom (PvdA)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
9 juni 2010 - 28 juni 2010
Het besluit van het Directoraat-Generaal voor Gezondheids- en Consumentenbescherming van de Europese Commissie om gedupeerde reizigers minder prominent te wijzen op hun recht op schadevergoeding van luchtvaartmaatschappijen
Harry van Bommel (SP)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
25 mei 2010 - 28 juni 2010
De Belastingdienst als slechte werkgever
Roos Vermeij (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA), Mei Li Vos (PvdA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
25 mei 2010 - 16 juni 2010
Misplaatste uitlatingen van ambtenaren
Marianne Thieme (PvdD)
Gerda Verburg (minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CDA)
11 mei 2010 - 14 juni 2010
De Giro d'Italia
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
27 april 2010 - 28 juni 2010
De contacten tussen een ambtenaar van buitenlandse zaken en de voortvluchtige C. (wapenhandelaar)
Sybrand van Haersma Buma (CDA), Fred Teeven (VVD)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
16 april 2010 - 23 april 2010
De directeur Communicatie die na het verschijnen van de glossy Gerda van baan verandert
Ineke van Gent (GL)
Gerda Verburg (minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CDA)