Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1061 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
14 juli 2016 - 26 augustus 2016
Flexibele bekostiging van de kinderopvang
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
13 juli 2016 - 27 september 2016
Het bericht dat Golfstaten Nederland informatie over financiële steun aan religieuze instellingen verstrekken
Malik Azmani (VVD), Sadet Karabulut (SP), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Raymond Knops (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 juli 2016 - 14 september 2016
Mogelijk etnisch profileren van ondernemers
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD), Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
11 juli 2016 - 23 augustus 2016
Het ontbreken van het beroep «leraar basisonderwijs» op de kansberoepenlijst van het UWV
Carola Schouten (CU), Eppo Bruins (CU)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 juli 2016 - 13 september 2016
De stand van zaken bij het Bureau Kwaliteit Kinderopvang
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 juli 2016 - 15 september 2016
Het bericht "Ministerie overweegt kwijtschelding subsidiefraude bij Movimientu Antiano i Arubano pa Provomé Partisipashon MAAPP (beweging ter bevordering van de participatie van Antillianen en Arubanen in Nederland)"
André Bosman (VVD), Anoushka Schut-Welkzijn (VVD)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 juli 2016 - 26 oktober 2016
Het bericht “Zelf taal leren en integreren mislukt”
Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 juli 2016 - 31 augustus 2016
De stakingen bij PostNL in Nijmegen
Sharon Gesthuizen (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 juli 2016 - 21 september 2016
De toename van dodelijke ongevallen in de bouw
John Kerstens (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 juli 2016 - 27 september 2016
Huwelijksdwang en huwelijkse gevangenschap
Vera Bergkamp (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 juli 2016 - 12 december 2016
De geheime moskeelijst van het kabinet
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
1 juli 2016 - 11 oktober 2016
Spanningen binnen de Turkse gemeenschap in Nederland
Ahmed Marcouch (PvdA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
1 juli 2016 - 12 juli 2016
Het bericht dat Japanners vanaf 1 oktober 2016 een tewerkstellingsvergunning moeten aanvragen
Steven van Weyenberg (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 juni 2016 - 16 augustus 2016
De uitbuiting van Filipijnse truckers door een Limburgs transportbedrijf
John Kerstens (PvdA), Manon Fokke (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 juni 2016 - 8 juli 2016
De armoedeval voor eenverdieners
Elbert Dijkgraaf (SGP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 juni 2016 - 15 juli 2016
Het bericht 'Aanpassen website na druk Marokko'
Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 juni 2016 - 12 juli 2016
Het bericht 'Grote misstanden bij aanleg friese autoweg'
Lutz Jacobi (PvdA), Jacques Monasch (PvdA), John Kerstens (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
23 juni 2016 - 12 juli 2016
De uitbuiting van Nederlandse voetbaltrainers in China
John Kerstens (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
23 juni 2016 - 16 augustus 2016
Het bericht dat de subsidie-imam angst zaait
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
22 juni 2016 - 23 augustus 2016
Antisemitische bedreiging na tonen Israëlische vlag
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)