Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

23085 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
7 februari 2019 - 21 maart 2019
Investeringen door woningcorporaties
Sandra Beckerman (SP)
Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
11 februari 2019 - 21 maart 2019
Het bericht dat de topman van ABN-AMRO niet wil dat de overheid treuzelt met de verkoop
Ronald van Raak (SP), Ö. Alkaya
Wopke Hoekstra (minister financiën) (CDA)
20 februari 2019 - 21 maart 2019
Schrijnende werkwijze van de sociale dienst Laborijn
Gijs van Dijk (PvdA), John Kerstens (PvdA)
Tamara van Ark (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
21 februari 2019 - 21 maart 2019
Het bericht ‘Notarissen staken jarenlang kadastergeld in eigen zak’
Attje Kuiken (PvdA), William Moorlag (PvdA)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)

Alle
29 september 2010 - 21 oktober 2010
Uitstel van het te houden referendum in Zuid-Soedan
Kathleen Ferrier (CDA), Ormel
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
29 september 2010 - 8 november 2010
Het verbeterplan van het bedrijf Thermphos in Vlissingen
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
29 september 2010 - 13 oktober 2010
De situatie van Assyrische christenen in het Noorden van Irak
Joël Voordewind (CU)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille ) (CDA)
29 september 2010 - 11 november 2010
Het bericht dat grondwater een belangrijke rol speelt bij de stijging van de zeespiegel
Richard de Mos (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
29 september 2010 - 3 november 2010
De situatie waarin een terminale patiënt geen zorg kreeg
Renske Leijten (SP)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner
28 september 2010 - 13 oktober 2010
Het bericht 'Baklava, dranghekken en muziek, iedereen viert suikerfeest'
Martin Bosma (PVV)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
28 september 2010 - 14 oktober 2010
Het gebruik van een politie-escorte om op tijd te zijn voor intern overleg
Jasper van Dijk (SP)
Eimert van Middelkoop (Gereformeerd Politiek Verbond)
28 september 2010 - 27 oktober 2010
Het overslaan van stations
Arie Slob (CU)
van Schultz Haegen-Maas Geesteranus
28 september 2010 - 19 november 2010
Het experiment met de SOS-arts dat per 1 januari 2011 van start gaat
Renske Leijten (SP), Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 september 2010 - 27 oktober 2010
Het afmaakbeleid van wilde dieren door circussen
Esther Ouwehand (PvdD)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
28 september 2010 - 15 november 2010
Het opslaan van creditcardgegevens van Europese burgers
Gerard Schouw (D66)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
27 september 2010 - 14 oktober 2010
Het bericht dat ICTRegie mogelijk dreigt te verdwijnen
Sharon Gesthuizen (SP)
Maria van der Hoeven (CDA)
27 september 2010 - 7 oktober 2010
Het onder de pet houden van een rapport dat de financiële wanorde bij de provincies aan de kaak stelt
Gerard Schouw (D66)
Th.B. Bijleveld-Schouten
27 september 2010 - 11 november 2010
De warme banden van een Rotterdamse topambtenaar met een jihadistische organisatie
Sietse Fritsma (PVV), Hero Brinkman (PVV)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
27 september 2010 - 8 oktober 2010
De Gemeentelijke Basisadministratie voor persoonsgegevens
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Th.B. Bijleveld-Schouten
27 september 2010 - 15 oktober 2010
Onderwijsassistenten die worden ingezet als goedkope leerkrachten
Manja Smits (SP)
André Rouvoet (CU)
27 september 2010 - 1 december 2010
Het bericht dat gemeenten uit de losse pols strooien met religieuze subsidies
Tofik Dibi (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 september 2010 - 1 december 2010
Gedragsregels voor voormalige EU-commissarissen
Harry van Bommel (SP)
Ben Knapen (staatssecretaris buitenlandse zaken) (CDA)
27 september 2010 - 1 november 2010
De evaluatie van de Wet tijdelijk huisverbod
Sharon Gesthuizen (SP)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
27 september 2010 - 3 december 2010
Het weigeren van onderwijs aan asielkinderen
Sharon Gesthuizen (SP), Manja Smits (SP), Nine Kooiman (SP)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)