Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

336 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
21 april 2016 - 26 mei 2016
Het halveren van de subsidie van de Nederlandse Vereniging voor Rechtspraak
Michiel van Nispen (SP)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 april 2016 - 28 april 2016
Inmenging in de rechtszaak tegen Van Rey
Ronald van Raak
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
11 april 2016 - 12 april 2016
Inmenging in de rechtszaak tegen Van Rey
Ronald van Raak (SP)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
4 april 2016 - 25 april 2016
De mogelijkheden de transparantie te vergroten bij rechterlijke zaakstoedeling
Michiel van Nispen (SP)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
14 maart 2016 - 30 maart 2016
Het bericht dat elk jaar duizenden uitspraken van de rechter waardeloos zijn
Louis Bontes (GrBvK)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
2 maart 2016 - 23 maart 2016
117 medewerkers bij het Openbaar Ministerie die berispt of ontslagen zijn na fouten
Tunahan Kuzu (DENK)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
29 februari 2016 - 11 april 2016
De onafhankelijkheid van deurwaarders en de verwevenheid met incassobureaus
Sadet Karabulut (SP), Michiel van Nispen (SP)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
22 februari 2016 - 11 april 2016
De samenwerking tussen het Openbaar Ministerie (OM) en Belastingdienst in ontnemingskwesties
Michiel van Nispen (SP), Sharon Gesthuizen (GL)
Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
10 februari 2016 - 30 maart 2016
Het bericht ‘Werkdruk leidt tot ontsporen van crimefighter’
Madeleine van Toorenburg (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
21 januari 2016 - 22 februari 2016
De noodkreet van verontruste rechters
Michiel van Nispen (SP)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
3 december 2015 - 13 januari 2016
Het bericht ‘Boete tijdens vervoer doodziek kind’
Peter Oskam (CDA), Madeleine van Toorenburg (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
19 november 2015 - 22 december 2015
Het bericht ‘Meer drugszaken sneuvelen bij rechter’
Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
9 november 2015 - 25 november 2015
De werkvoorraden in de rechtspraak
Michiel van Nispen (SP)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
15 oktober 2015 - 24 november 2015
De financiële gevolgen van het voorgenomen besluit van de Raad voor de rechtspraak zeven rechtbanken te ontmantelen en de toekomst of leegstand van deze gebouwen
Michiel van Nispen (SP), Peter Oskam (CDA)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
15 oktober 2015 - 9 november 2015
Het gebruik van de Friese taal in de rechtbank
Lutz Jacobi (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
5 oktober 2015 - 12 oktober 2015
De business case om de rechtbank Almelo half te ontmantelen
Pieter Omtzigt (CDA), Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
28 september 2015 - 11 november 2015
Het onterecht in rekening brengen van informatie- en executiekosten door gerechtsdeurwaarders
Michiel van Nispen (SP), Gert-Jan Segers (CU), Carola Schouten (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD)
16 september 2015 - 11 november 2015
De berichtgeving dat de MIVD nog steeds advocaten afluistert
Alexander Pechtold (D66), Wassila Hachchi (D66)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
4 september 2015 - 24 september 2015
Het gebruik van de Friese taal in de rechtszaal
Jeroen Recourt (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
1 september 2015 - 30 september 2015
De meerjarenplannen van de Raad voor de Rechtspraak (RvdR)
Ingrid de Caluwé (VVD), Foort van Oosten (VVD)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)