Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

466 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
8 april 2011 - 18 mei 2011
Multinationals bij kwekersvrijstelling in octrooirecht
Henk van Gerven (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
7 april 2011 - 7 juni 2011
Problemen rondom het burgerlijk huwelijk
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD), Cora van Nieuwenhuizen (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
4 april 2011 - 11 mei 2011
Het verbieden van een rechtspersoon die zich bezighoudt met pedoseksualiteit en waarvan een bestuurder schuldig is aan kinderporno
Khadija Arib (PvdA)
28 maart 2011 - 19 april 2011
De kosten van het verwerpen van erfenissen en de omvang van de consignatiekas
Nine Kooiman (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
11 maart 2011 - 1 april 2011
Het bericht dat hulpclubs Hivos en SNV ervan worden beschuldigd intellectueel eigendom te hebben gestolen
Johan Driessen (PVV)
10 maart 2011 - 15 april 2011
De uitzending 'Alzheimerpatiënten steeds vaker opgelicht'
Ard van der Steur (VVD)
7 maart 2011 - 24 maart 2011
De onevenwichtige gezamenlijke lobby van Financiën en verzekeraars in Burssel
Bruno Braakhuis (GL)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
25 februari 2011 - 23 maart 2011
De berichten dat burgers voor kosten van de brand bij Chemie Pack in Moerdijk moeten opdraaien
Diederik Samsom (PvdA)
24 februari 2011 - 24 maart 2011
Erfrecht
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
18 februari 2011 - 7 april 2011
Buma/Stemra
Bruno Braakhuis (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
18 februari 2011 - 7 april 2011
De componist die zijn eigen zak spekt dankzij Buma/Stemra
Pauline Smeets (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
16 februari 2011 - 17 maart 2011
De "uiterst benarde" positie van consumenten bij faillisementen
Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
14 februari 2011 - 11 april 2011
De afwikkeling van de woekerpolisaffaire
Ronald Plasterk (PvdA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
10 februari 2011 - 4 maart 2011
De mogelijkheid om de woonplaats van de moeder als geboorteplaats te kiezen
Lutz Jacobi (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
31 januari 2011 - 1 maart 2011
Pleegkinderen zonder nationaliteit
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
28 januari 2011 - 31 maart 2011
Radiobazen die betaald krijgen voor liedjes die ze nooit geschreven hebben
Pauline Smeets (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
25 januari 2011
Commercieel draagmoederschap in India
Khadija Arib (PvdA)
14 december 2010 - 28 januari 2011
De bestrijding van faillissementsfraude
Sharon Gesthuizen (SP)
7 december 2010 - 7 januari 2011
Manipulatie door de Europese Commissie van een onderzoek naar adoptie
Nine Kooiman (SP)
3 december 2010 - 24 december 2010
Twee recente gerechtelijke uitspraken over de thuiskopieheffing en downloaden
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)