Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

3812 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
11 mei 2010 - 25 mei 2010
De gang van zaken in Zierikzee met betrekking tot het informeren van de beide slachtoffers in deze zaak door het Openbaar Ministerie en politie
Fred Teeven (VVD)
7 mei 2010 - 17 juni 2010
De vervolging van een vermeende pedofiel in Cambodja
Arda Gerkens (SP)
7 mei 2010 - 28 mei 2010
De Rwandese beschuldigingen aan het adres van Human Rights Watch
Ewout Irrgang
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
6 mei 2010 - 18 mei 2010
Het vernietigen en weggooien van stempassen van mensen met een verstandelijke beperking
Jolande Sap (GL)
6 mei 2010 - 18 mei 2010
Het weggooien van stempassen van mensen met een verstandelijke beperking
Marianne Thieme (PvdD)
6 mei 2010
Het gebruik van de Edelweissroute
Farshad Bashir (SP), Jolande Sap (GL)
6 mei 2010 - 21 juni 2010
Het Zembla-programma "Wilders, profeet van de angst"
Martin Bosma (PVV)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
3 mei 2010 - 28 mei 2010
Het bericht dat Benno L. geen tbs krijgt
Fred Teeven (VVD)
29 april 2010 - 18 mei 2010
Het weggooien van stempassen van gehandicapten door zorginstellingen
Ed Anker (CU)
29 april 2010 - 18 mei 2010
Kiesrecht voor mensen met een verstandelijke beperking
Margreeth Smilde (CDA)
28 april 2010 - 18 mei 2010
De vrijheidsbeperking van een Rwandese presidentskandidaat die na 16 jaar in Nederland gewoond te hebben teruggekeerd is naar haar vaderland
Kathleen Ferrier (CDA)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
27 april 2010 - 9 juli 2010
De compensatie van bedrijven die door kartels schade geleden hebben
Mei Li Vos (PvdA), Anja Timmer (PvdA)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
27 april 2010 - 28 juni 2010
Het niet vervolgen van zeker zestien in Nederland wonende misdadigers uit Rwanda
Coşkun Çörüz (CDA)
26 april 2010 - 18 juni 2010
De vrijheid van meningsuiting en religiekritiek
Tofik Dibi (GL)
26 april 2010 - 20 mei 2010
Het bericht dat Humanitas PVV-gemeenteraadslid René Eekhuis buitensluit van het organiseren van kindervakantieweken vanwege zijn politieke voorkeur
Fleur Agema (PVV)
23 april 2010 - 5 juli 2010
Opvang in (pleeg)gezinnen van jonge alleenstaande moeders en hun kind
Bas van der Vlies (SGP)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
23 april 2010 - 20 mei 2010
Het bericht dat directeur Lodewijk de Waal van Humanitas goedpraat dat PVV-raadslid Rene Eekhuis wordt uitgesloten terwijl hij notabene zelf op de landelijke kieslijst van de PvdA staat
Fleur Agema (PVV)
23 april 2010 - 14 juni 2010
De bedreigingen in de richting van een Deense cartoonist en het debat over de vrijheid van meningsuiting
Boris van der Ham (D66)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
22 april 2010 - 21 mei 2010
Een meervoudig moordenaar die onder een flink deel van zijn gevangenisstraf uit probeert te komen
Raymond de Roon (PVV)
22 april 2010 - 29 april 2010
De identificatieplicht voor kiesgerechtigden die in het buitenland wonen
Laetitia Griffith (VVD), Han ten Broeke (VVD)