Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

327 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
30 juni 2015 - 2 oktober 2015
De gevolgen van een wijziging van een procesreglement van de rechtbanken
Mona Keijzer (CDA), Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
29 juni 2015 - 17 juli 2015
Het bericht dat de Friese rechtspraak wordt ontmanteld
Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
10 juni 2015 - 19 juni 2015
Het tussenrapport over de kosten van de gefinancierde rechtsbijstand
Michiel van Nispen
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
26 mei 2015 - 14 juli 2015
Het bericht “OM hoeft Rabobank niet te vervolgen om Libor-fraude”
Aukje de Vries (VVD)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
26 mei 2015 - 14 juli 2015
Het niet vervolgen van Rabobankiers bij de Libor/Euribor-fraude
Pieter Omtzigt (CDA), Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
7 mei 2015 - 22 juni 2015
Het bericht dat deurwaarders ziedend zijn over het daltarief van het CJIB
Michiel van Nispen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
9 april 2015 - 30 april 2015
Het bericht ‘Wanbetalers niet meer de cel in’
Gerard Schouw (D66), Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
7 april 2015 - 27 mei 2015
De aanwezigheid van verdachten van zware geweldsdelicten bij rechterlijke uitspraken
Foort van Oosten (VVD)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
2 april 2015 - 13 mei 2015
Bewindvoerders die door een lidmaatschapseis geen bankrekening kunnen openen
Arnold Merkies , Michiel van Nispen
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
30 maart 2015 - 1 april 2015
Het bericht dat het aantal instromende discriminatiezaken bij het OM op het laagst gemeten aantal is
Gerard Schouw (D66), Magda Berndsen (D66)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
27 maart 2015 - 2 april 2015
Het verlies van banen bij het gerechtshof in Arnhem
Jeroen Recourt (PvdA), Yasemin Çegerek (PvdA), Albert de Vries (PvdA)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
13 maart 2015 - 2 april 2015
Het verlies van banen bij het gerechtshof in Leeuwarden
Lutz Jacobi (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
13 maart 2015 - 2 april 2015
Het bericht dat justitiebanen verdwijnen in Leeuwarden en dat uitholling dreigt voor het Leeuwarder Gerechtshof
Foort van Oosten (VVD), Aukje de Vries (VVD)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
12 maart 2015 - 10 april 2015
Rechterlijke uitspraken met betrekking tot de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) 2015
Renske Leijten (SP)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
12 maart 2015 - 2 april 2015
Het bericht dat justitiebanen wegvloeien uit Leeuwarden
Gert-Jan Segers (CU)
Opstelten (VVD)
4 maart 2015 - 26 maart 2015
Het bericht dat deurwaarders veel te hoge nota’s sturen
Michiel van Nispen (SP), Sadet Karabulut (SP)
Fred Teeven (VVD)
2 maart 2015 - 17 april 2015
Het bericht dat het opvragen van beelden de politie tonnen kost
Lilian Helder (PVV)
Opstelten (VVD)
19 februari 2015 - 9 maart 2015
Het pleidooi van de Nederlandse Orde van Advocaten dat er een rechterlijke toets vooraf moet gaan aan het onderscheppen van telefoongesprekken en e-mails tussen advocaat en cliënt door de inlichtingendiensten
Michiel van Nispen , Ronald van Raak (SP)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
30 januari 2015 - 19 februari 2015
De fouten die zijn gemaakt in de zaak Van U
Jeroen Recourt (PvdA), Kees van der Staaij (SGP)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
15 januari 2015 - 11 februari 2015
Het bericht dat de helft van de sociale advocatuur verwacht te stoppen voor 2017
Michiel van Nispen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)