Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

580 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
27 maart 2014 - 17 april 2014
Discriminatie van zwangere vrouwen op de arbeidsmarkt
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 maart 2014 - 2 juli 2014
Het faillissement van de private schuldbemiddelaar Bureau Integraal in Groningen
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 maart 2014 - 10 april 2014
De uitspraak dat het aantal leerbedrijven met 10.000 gestegen zou zijn
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 maart 2014 - 7 april 2014
Ontslag van schoonmakers
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 februari 2014 - 10 april 2014
Het idee om agenten vrij te maken die zich alleen bezig moeten houden met criminaliteitsbestrijding onder Tilburgers van Marokkaanse en Antilliaanse afkomst
Nine Kooiman (SP), Sadet Karabulut (SP)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 februari 2014 - 1 april 2014
Een groeiend aantal huisuitzettingen van gezinnen met kinderen
Paulus Jansen (SP), Nine Kooiman (SP), Sadet Karabulut (SP)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
4 februari 2014 - 19 maart 2014
Het bericht dat de Gülen beweging in Nederland minimaal 100 studiehuizen heeft
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
31 januari 2014 - 12 februari 2014
Ontslagen bij sociale werkplaats Novatec
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
30 januari 2014 - 17 februari 2014
Het bericht dat werkeloze jongeren de Nederlandse staat miljarden kosten
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
16 januari 2014 - 14 februari 2014
Verslechterde arbeidsomstandigheden van schoonmakers bij de belastingdienst
Sadet Karabulut (SP), Bram van Ojik (GL), Mariëtte Hamer (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 december 2013 - 16 januari 2014
Het bericht dat de Nederlandse Spoorwegen vast personeel van de fietsenstallingen wil vervangen door werklozen
Eric Smaling (SP), Sadet Karabulut (SP)
Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (PvdA), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 december 2013 - 7 februari 2014
Het Academisch Medisch Centrum (AMC) dat jonge werkloze medische specialisten met behoud van uitkering aan het werk zet
Henk van Gerven (SP), Sadet Karabulut (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
26 juli 2013 - 22 augustus 2013
Armoedebestrijding door Cordaid in Nederland
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 juli 2013 - 11 september 2013
De ramenwas-service in Arnhem
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
8 juli 2013 - 22 augustus 2013
Herkeuring van jonggehandicapten
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
5 juli 2013 - 26 augustus 2013
De schoolverlaterskorting in de bijstand
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
4 juli 2013 - 23 augustus 2013
De resultaten van het onderzoek van FNV naar het functioneren van Werk.nl
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 juni 2013 - 15 juli 2013
Onrust in de sociale werkplaats
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 juni 2013 - 27 augustus 2013
Het bericht dat een werkloze straatveger nu voor 400 euro minder salaris moet straatvegen
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 mei 2013 - 17 juli 2013
De vergoeding van hoortoestellen aan mensen met een structurele functionele hoorbeperking
Sadet Karabulut (SP), Renske Leijten (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)