Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

179 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 december 2011 - 15 februari 2012
Het verdwijnen van spoedeisende hulp in het Dokkumer ziekenhuis voor Noordoost Friesland
Lutz Jacobi (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA), Eeke van der Veen (PvdA)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 november 2011 - 21 december 2011
Meerdere gevallen van vergiftiging roofdieren door malafide jagers
Agnes Wolbert (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
22 september 2011 - 19 oktober 2011
De vertraging van de aanleg van het knooppunt Joure
Lutz Jacobi (PvdA), Jacques Monasch (PvdA), Sharon Dijksma (PvdA)
26 augustus 2011 - 10 oktober 2011
Bedreigde haaiensoort op de menukaart van een Schevenings restaurant
Lutz Jacobi (PvdA)
26 augustus 2011 - 26 oktober 2011
De vervuilde levenloze rivier de Eems
Lutz Jacobi (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
7 juli 2011 - 30 september 2011
De getroffen maatregelen van een verpleeghuis te Sneek
Agnes Wolbert (PvdA), Jacques Monasch (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
23 juni 2011 - 24 juni 2011
De toezeggingen aan de heer Robesin ten aanzien van ontpoldering in Zeeland
Pierre Heijnen (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
20 juni 2011 - 23 augustus 2011
Correspondentie met de Europese Commissie over de afbraak van het natuurbeleid
Stientje van Veldhoven (D66), Lutz Jacobi (PvdA)
17 juni 2011 - 30 juni 2011
De inzet van Nederland in Brussel (EU) voor een regeling voor oormerkweigeraars
Henk van Gerven (SP), Lutz Jacobi (PvdA)
27 mei 2011 - 26 augustus 2011
De emissies van de afvalverbrandingsinstallatie OMRIN te Harlingen
Paulus Jansen (SP), Lutz Jacobi (PvdA), Diederik Samsom (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
26 mei 2011 - 16 juni 2011
De opheffing van het Kenniscentrum Recreatie
Lutz Jacobi (PvdA)
23 mei 2011 - 26 augustus 2011
Het bericht dat de afvaloven in Harlingen de normen zou overschrijden
Lutz Jacobi (PvdA), Diederik Samsom (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
11 mei 2011 - 1 juni 2011
De onuitvoerbaarheid van de nieuwe Europese meldpicht voor Nederlandse traditionele zeilschepen
Sharon Dijksma (PvdA), Pauline Smeets (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
29 april 2011 - 1 juli 2011
Waterkrachtcentrales en visgeleidingssystemen
Diederik Samsom (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
27 april 2011 - 15 juni 2011
De hoogwatergeul bij Veessen - Wapenveld (gemeente Heerde)
Jeroen Dijsselbloem (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
21 april 2011 - 15 juli 2011
De bestrijding van de visstroperij in Nederland en in Friesland in het bijzonder
Lutz Jacobi (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
8 april 2011 - 23 juni 2011
De vernielde dassenburchten en vergiftigde wilde dieren in Drenthe
Lutz Jacobi (PvdA), Agnes Wolbert (PvdA)
4 april 2011 - 27 april 2011
Het bericht dat Jeugdproject Wyldemerk gedwongen de deuren moet sluiten
Lutz Jacobi (PvdA), Jeroen Dijsselbloem (PvdA), Metin Çelik (PvdA)
14 maart 2011 - 8 april 2011
Het proefjaar waarin de zeeverkeerscentrale en de vuurtorens naast elkaar weken
Lutz Jacobi (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
11 maart 2011 - 7 april 2011
De afsluitdijk
Anne-Wil Lucas-Smeerdijk (VVD), Lutz Jacobi (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)