Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
2 maart 2012 - 28 maart 2012
De Chinese deportaties van Noord-Koreaanse vluchtelingen naar hun vaderland
Frans Timmermans (PvdA), Joël Voordewind (CU), Alexander Pechtold (D66), Henk Jan Ormel (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Wim Kortenoeven (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
20 februari 2012 - 13 maart 2012
De uitzetting van een Georgisch gezin
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Gerard Schouw (D66), Tofik Dibi (GL)
Leers
17 februari 2012 - 5 april 2012
De komst van een extremistische imam naar Nederland
Joël Voordewind (CU), Mirjam Sterk (CDA), Joram van Klaveren (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Leers , Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
15 februari 2012 - 17 februari 2012
De komst van een extremistische imam naar Nederland
Joël Voordewind (CU), Henk Jan Ormel (CDA), Cora van Nieuwenhuizen (VVD), Joram van Klaveren (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
13 februari 2012 - 19 maart 2012
Het ILO rapport 'Buried in Bricks' en de betrokkenheid van NAVO/ISAF bij dwangarbeid in steenbakkerijen
Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel , Jeroen de Lange (PvdA), Mariko Peters (GL)
Knapen (CDA) , Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
9 februari 2012 - 3 april 2012
Het rapport 'Belofte maakt schuld? Scheiden ook'
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Joël Voordewind (CU)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner
6 februari 2012 - 26 maart 2012
De bevindingen van het boek ‘Deception’
Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
2 februari 2012 - 13 februari 2012
De mogelijke samenwerking tussen Taliban en het Afghaanse leger
Joël Voordewind (CU)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
30 januari 2012 - 14 februari 2012
Kinderarbeid in de cacao keten
Sjoera Dikkers (PvdA), Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL)
Knapen (CDA) , Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
23 januari 2012 - 8 februari 2012
Het schip de Chariot dat naar verluidt munitie vervoerde met bestemming Syrië
Joël Voordewind (CU), Ad Koppejan (CDA), Jasper van Dijk , Arjan El Fassed (GL), Angelien Eijsink (PvdA), Kees Verhoeven (D66)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
18 januari 2012 - 13 februari 2012
De knelpunten bij de opvang van zieke vreemdelingen
Joël Voordewind (CU), Hans Spekman (PvdA)
Leers
16 januari 2012 - 14 maart 2012
Kinderarbeid en positie Dalits in India
Joël Voordewind (CU)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
16 januari 2012 - 20 februari 2012
Een uitspraak van het Europese Hof over de vrijstelling van leges voor een verblijfsvergunning voor gezinsleven voor mensen in de bijstand
Hans Spekman (PvdA), Joël Voordewind (CU), Diederik Samsom (PvdA)
Leers
20 december 2011 - 30 januari 2012
De arrestatie van twee leiders van de op te richten christendemocratische partij in Wit Rusland
Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
20 december 2011 - 26 januari 2012
Obesitas in ontwikkelingslanden
Joël Voordewind (CU)
13 december 2011 - 16 januari 2012
Onregelmatigheden bij de Egyptische verkiezingen
Joël Voordewind (CU)
8 december 2011 - 16 januari 2012
Het artikel “Kopten zetten Marinab in brand en schuiven het in de schoenen van Moslims”
Joël Voordewind (CU), Pieter Omtzigt (CDA)
8 december 2011 - 13 december 2011
De geplande uitzetting van een stateloos echtpaar naar de Oekraïne
Joël Voordewind (CU), Hans Spekman (PvdA)
14 november 2011 - 21 december 2011
Kinderarbeid bij hazelnootpluk in Turkije
Joël Voordewind (CU), Carola Schouten (CU), Kathleen Ferrier (CDA), Esther Ouwehand (PvdD), Sharon Gesthuizen (GL), Sjoera Dikkers (PvdA), Wassila Hachchi (D66), Kees van der Staaij (SGP), Klaas Dijkhoff (VVD), Liesbeth van Tongeren (GL)
11 november 2011 - 28 november 2011
De bezuinigingen op de 2.42-omroepen
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)