Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

2198 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
16 november 2011 - 22 december 2011
Het bericht dat het aantal diefstallen bij ouderen schrikbarend is
Jeroen Recourt (PvdA), Jetta Klijnsma (PvdA)
16 november 2011 - 22 december 2011
De afpersing bij telefoonabonnementen
Sharon Gesthuizen (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
11 november 2011 - 14 december 2011
Preventie en bestrijding van geweld tegen vrouwen en huiselijk geweld
Khadija Arib (PvdA)
10 november 2011 - 7 december 2011
Haatcriminaliteit tegen het openbaar gezag
Ahmed Marcouch (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
7 november 2011 - 2 april 2012
De verkoop van namaak Uggs op de Nederlandse markt
Afke Schaart (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
7 november 2011 - 2 april 2012
Het gebruik van bont van wasbeerhondjes in nep-Uggs
Tjeerd van Dekken (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
4 november 2011 - 22 december 2011
De uitzending van Zembla waaruit blijkt dat jeugdzorginstellingen klachten van seksueel misbruik negeren en daarmee kwetsbare kinderen ernstig in gevaar brengen.
Khadija Arib (PvdA)
3 november 2011 - 8 december 2011
Ierse klusjesmannen in Nederland
Coşkun Çörüz (CDA), Jeroen Recourt (PvdA)
1 november 2011 - 15 november 2011
Het arrest van de Hoge Raad over ‘ontruiming kraakpand pas na kort geding’
Ard van der Steur (VVD)
1 november 2011 - 23 november 2011
Utrechtse serieverkrachter
Hans Spekman (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
27 oktober 2011 - 28 december 2011
De bekentenis van een veteraan over de executies van 120 personen in Rawagade in 1947
Frans Timmermans (PvdA)
27 oktober 2011 - 28 december 2011
Bekentenis over 120 executies in december 1947, West Java
Harry van Bommel
21 oktober 2011 - 21 november 2011
Het weggepeste homostel uit Ulft
Ahmed Marcouch (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 oktober 2011 - 23 november 2011
Hatecrimes
Ahmed Marcouch (PvdA), Martijn van Dam (PvdA)
14 oktober 2011 - 7 november 2011
Een gevangene die in Breda is vergeten na een ziekenhuisbezoek
Attje Kuiken (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
11 oktober 2011 - 18 november 2011
Veelvoorkomende oplichting van ouderen door middel van babbeltrucs
Magda Berndsen (D66)
7 oktober 2011 - 30 november 2011
De aanpak van jeugdbendes
Ahmed Marcouch (PvdA)
7 oktober 2011 - 4 november 2011
Het gebrek aan daadkracht bij de bestrijding van pooierboys en aan opvangadressen voor de betrokken slachtoffers
Tofik Dibi (GL)
7 oktober 2011 - 25 oktober 2011
Het bericht dat bewakingsbeelden zonder tussenkomst van politie en justitie openbaar gemaakt worden
Magda Berndsen (D66)
5 oktober 2011 - 28 oktober 2011
De onophoudelijke straatterreur tegen homostellen
Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)