Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1774 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 juli 2010 - 30 augustus 2010
Het declaratiegedrag van de directie van de AFM
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
13 juli 2010 - 18 augustus 2010
Beter toezien op loterijen
Arie Slob (CU)
8 juli 2010 - 27 juli 2010
De berichtgeving dat de Rabobank weigert een rekening te openen voor Vakwerk, de vakbond voor prostituees
Bruno Braakhuis (GL)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
30 juni 2010 - 31 augustus 2010
De mogelijke verkoop van Strukton
Farshad Bashir (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
23 juni 2010 - 27 augustus 2010
De beloningen bij de Amsterdamse politietop
Coşkun Çörüz (CDA)
22 juni 2010 - 14 juli 2010
De berichten over fraude in de champignonteelt
Frans Weekers (VVD)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
18 juni 2010 - 30 juni 2010
Invoering van de Balkenendenorm voor zorgbestuurders door weer een megavertrekbonus van vier ton
Fleur Agema (PVV)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
11 juni 2010 - 13 september 2010
De financiële risico's van het Wieringerrandmeer
Roos Vermeij (PvdA), Patricia Linhard (PvdA)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
2 juni 2010 - 20 juli 2010
Toezicht op rechtsbijstandverzekeringen
28 mei 2010 - 6 juli 2010
Het dumpen van Zuid-Europese staatsobligaties door Ageas
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
25 mei 2010 - 24 juni 2010
Het artikel "Belastingdienst nekt transportsector"
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
25 mei 2010 - 6 juli 2010
De perceptiekosten en administratieve lasten van de integrale vennootschapsbelasting en wijkenheffing
Paulus Jansen (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
25 mei 2010 - 28 juni 2010
De Belastingdienst als slechte werkgever
Roos Vermeij (PvdA), Mei Li Vos (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
25 mei 2010 - 2 juni 2010
De weigering van de DSB-top van het conceptrapport Scheltema
Mei Li Vos (PvdA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
20 mei 2010 - 11 juni 2010
Het vrijgeven van het spaarloon
Frans Weekers (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
18 mei 2010 - 28 juni 2010
Speculatie op Griekse staatsobligaties door het ABP
Ewout Irrgang (SP)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
18 mei 2010 - 1 september 2010
Verlies van inleg op obligaties als gevolg van afhandeling van faillissement van Lehman Brothers Treasury Co B.V.
Frans Weekers (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
18 mei 2010 - 2 juni 2010
Het VNG-advies inzake de kosten voor een WOB-verzoek
Mariko Peters (GL)
11 mei 2010 - 14 juni 2010
De Giro d'Italia
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
6 mei 2010
Het gebruik van de Edelweissroute
Farshad Bashir (SP), Jolande Sap (GL)