Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1061 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
3 mei 2013 - 17 juni 2013
Het bericht dat allochtone leerlingen vaak niet welkom zijn op een ‘witte school’
Keklik Yücel (PvdA), Loes Ypma (PvdA)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
3 mei 2013 - 17 juni 2013
Scholen die allochtone leerlingen weigeren
Sadet Karabulut , Jasper van Dijk (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
2 mei 2013 - 27 mei 2013
Het huren van kantoren door het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen (UWV) van bedrijven die niet in Nederland gevestigd zijn
Paul Ulenbelt (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
25 april 2013 - 7 juni 2013
Het bericht ‘Wachtlijsten voorschool groeien’
Paul van Meenen (D66), Steven van Weyenberg (D66)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
25 april 2013 - 7 juni 2013
Rijopleidingen en het opleiden van rijinstructeurs door het UWV
Mariëtte Hamer (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 april 2013 - 31 mei 2013
Nieuwe technieken verwijdering van asbest
Henk van Gerven , Paul Ulenbelt (SP)
Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
22 april 2013 - 25 april 2013
Het bericht “Vraag geen verlof aan voor staking DJI!”
Ahmed Marcouch (PvdA), Mariëtte Hamer (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
19 april 2013 - 14 mei 2013
Het onderzoek van FNV naar het functioneren van Werk.nl
Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
16 april 2013 - 24 mei 2013
De kinderopvangtoeslag
Elbert Dijkgraaf (SGP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
10 april 2013 - 16 mei 2013
Harde eisen van de Arbeidsinspectie aan Odfjell na ernstige overtredingen
Pieter Omtzigt (CDA), Jaco Geurts (CDA)
Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
8 april 2013 - 14 mei 2013
Het bericht dat er in de bouwsector de afgelopen jaren veel meer doden en gewonden zijn gevallen in verhouding tot andere sectoren
Sjoerd Potters (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
8 april 2013 - 7 juni 2013
Zzp’ers die door de BBZ-regeling in de knel raken
Mei Li Vos (PvdA), Ed Groot (PvdA), John Kerstens (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
5 april 2013 - 5 juni 2013
De gemeente Venray die in gesprek is met de Marokkaanse overheid over criminele jongeren
Ahmed Marcouch (PvdA), Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
4 april 2013 - 1 mei 2013
De oorzaken en voedingsbodem van de radicalisering van bijvoorbeeld de Nederlandse islamitische jongens die zich inzetten voor de jihad in Syrië
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
3 april 2013 - 3 mei 2013
Aan het werk gaan vanuit de bijstand
Mariëtte Hamer (PvdA), John Kerstens (PvdA)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
2 april 2013 - 19 april 2013
Toezicht op de medische kinderopvang
Keklik Yücel (PvdA), Loes Ypma (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 april 2013 - 25 april 2013
Mogelijke misbruik van de tegenprestatie bij het aan het werk helpen van bijstandsgerechtigden
Sadet Karabulut
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
29 maart 2013 - 23 april 2013
Sluiting van peuterspeelzalen die draaien op vrijwilligers
Enneüs Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
29 maart 2013 - 19 april 2013
Veiligheidscontroles bij medische kinderdagverblijven
Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
29 maart 2013 - 25 april 2013
Het kennisgebrek ten aanzien van verplichtingen van MKB-ondernemers
Selçuk Öztürk (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)