Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

584 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
10 april 2014 - 25 juni 2014
De omstreden methoden van re-integratiebedrijf WorkFast
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
3 april 2014 - 29 april 2014
Een forse toename in het aantal klachten over de Rotterdamse Sociale Dienst
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
31 maart 2014 - 22 april 2014
Het bericht dat de voorzitter van de Werkkamer zegt dat een grote groep jonggehandicapten straks onzichtbaar, verdwijnt achter de voordeur
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 maart 2014 - 25 april 2014
Het groeiende verschil in inkomens tussen werknemers en bestuurders van bedrijven
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 maart 2014 - 17 april 2014
Discriminatie van zwangere vrouwen op de arbeidsmarkt
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 maart 2014 - 2 juli 2014
Het faillissement van de private schuldbemiddelaar Bureau Integraal in Groningen
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 maart 2014 - 10 april 2014
De uitspraak dat het aantal leerbedrijven met 10.000 gestegen zou zijn
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 maart 2014 - 7 april 2014
Ontslag van schoonmakers
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 februari 2014 - 10 april 2014
Het idee om agenten vrij te maken die zich alleen bezig moeten houden met criminaliteitsbestrijding onder Tilburgers van Marokkaanse en Antilliaanse afkomst
Sadet Karabulut (SP), Nine Kooiman (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
18 februari 2014 - 1 april 2014
Een groeiend aantal huisuitzettingen van gezinnen met kinderen
Paulus Jansen (SP), Sadet Karabulut (SP), Nine Kooiman (SP)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
4 februari 2014 - 19 maart 2014
Het bericht dat de Gülen beweging in Nederland minimaal 100 studiehuizen heeft
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
31 januari 2014 - 12 februari 2014
Ontslagen bij sociale werkplaats Novatec
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
30 januari 2014 - 17 februari 2014
Het bericht dat werkeloze jongeren de Nederlandse staat miljarden kosten
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
16 januari 2014 - 14 februari 2014
Verslechterde arbeidsomstandigheden van schoonmakers bij de belastingdienst
Bram van Ojik (GL), Sadet Karabulut (SP), Mariëtte Hamer (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 december 2013 - 16 januari 2014
Het bericht dat de Nederlandse Spoorwegen vast personeel van de fietsenstallingen wil vervangen door werklozen
Eric Smaling (SP), Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (PvdA)
18 december 2013 - 7 februari 2014
Het Academisch Medisch Centrum (AMC) dat jonge werkloze medische specialisten met behoud van uitkering aan het werk zet
Henk van Gerven (SP), Sadet Karabulut (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
26 juli 2013 - 22 augustus 2013
Armoedebestrijding door Cordaid in Nederland
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 juli 2013 - 11 september 2013
De ramenwas-service in Arnhem
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
8 juli 2013 - 22 augustus 2013
Herkeuring van jonggehandicapten
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
5 juli 2013 - 26 augustus 2013
De schoolverlaterskorting in de bijstand
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)