Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

30307 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 april 2010 - 29 april 2010
De identificatieplicht voor kiesgerechtigden die in het buitenland wonen
Laetitia Griffith (VVD), Han ten Broeke (VVD)
22 april 2010 - 21 mei 2010
Een tbs'er die tijdens verlof een vrouw neerstak
Cisca Joldersma (CDA)
22 april 2010 - 10 juni 2010
Berekeningen die worden gebruikt bij de risicobepaling van LPG-stations
Eddy Bilder (CDA)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
22 april 2010
De nieuwe Israëlische miitaire verordening gericht op Palestijnse infiltranten
Mariko Peters (GL)
22 april 2010 - 21 mei 2010
Een meervoudig moordenaar die onder een flink deel van zijn gevangenisstraf uit probeert te komen
Raymond de Roon (PVV)
22 april 2010
De drieluik-uitzending inzake Koos H. (een veroordeelde kindermoordenaar) in de uitzending van Peter R. de Vries
Raymond de Roon (PVV), Fred Teeven (VVD)
22 april 2010 - 25 mei 2010
Het duurzaam inkopenbeleid en de keurmerken die daaronder vallen
Marianne Thieme (PvdD)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
22 april 2010 - 18 mei 2010
Een motie van de eilandsraad van Sint Eustatius tegen de invoering van het homohuwelijk, abortus en euthanasie
Kees van der Staaij (SGP)
22 april 2010 - 18 mei 2010
Dopingcontroles in strijd met de Wet bescherming persoonsgegevens
Helma Neppérus (VVD)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
22 april 2010 - 14 juni 2010
De ontmanteling van het ziekenhuis in Vlissingen door het bestuur van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis
Henk van Gerven (SP), Trix de Roos (SP)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
22 april 2010 - 10 juni 2010
Lpg-stations en opslag van andere gevaarlijke stoffen
Remi Poppe (SP)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
22 april 2010 - 29 juni 2010
Het aantal alcoholintoxicaties bij jongeren in de periode 2007 tot en met 2009
Bas van der Vlies (SGP)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
22 april 2010 - 21 juni 2010
Oud-studenten die moeten betalen voor de naamsverandering van de IB-groep naar DUO
Jasper van Dijk (SP), Manja Smits (SP)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
22 april 2010 - 21 mei 2010
Het steekincident door een 49-jarige tbs'er waarbij een 61-jarige inwoonster van Boekel gewond is geraakt
Fred Teeven (VVD)
22 april 2010 - 20 mei 2010
De kinderopvangtoeslag die niet wordt uitgekeerd aan burgers met chronisch zieke partners
Ineke van Gent (GL)
André Rouvoet (viceminister-president , minister zonder portefeuille volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
22 april 2010 - 9 juni 2010
Wachtgeld voor een oud-wethouder
Raymond Knops (CDA), Marleen de Pater-van der Meer (CDA)
21 april 2010 - 8 juni 2010
De rol van de Stichting van de Arbeid bij de compensatieregeling voor woekerpensioenen
Ewout Irrgang (SP)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
21 april 2010 - 18 juni 2010
De bijzondere omstandigheden van met Q-koorts besmette melkschapenbedrijven met bedreigde landbouwrassen
Marianne Thieme (PvdD)
Gerda Verburg (minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CDA)
21 april 2010 - 14 juni 2010
Bijensterfte en niet aangepaste zaaimachines
Marianne Thieme (PvdD)
Gerda Verburg (minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CDA)
21 april 2010 - 15 juli 2010
Gegevens van gedetineerden
Rikus Jager (CDA)