Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1382 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
11 juni 2019 - 16 juli 2019
De weigering van parlementariërs op Sint Maarten om te bezuinigen op hun eigen hoge vergoedingen
Ronald van Raak (SP)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 juni 2019 - 15 juli 2019
De berichten ‘Sint Maarten heeft nog paar maanden voor wetgeving rond witwassen’ en ‘Sint Maarten weigert strijd tegen witwassen en terrorismefinanciering aan te gaan’
Roald van der Linde (VVD), André Bosman (VVD)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 juni 2019 - 15 juli 2019
De berichten 'Sint Maarten niet ver verwijderd van een blokkade internationaal betalingsverkeer' en 'FATF geeft Sint Maarten ervan langs'
Chris van Dam (CDA)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 mei 2019 - 15 juli 2019
Onbeantwoorde vragen over artikel 68 van de grondwet, de inlichtingenplicht van de regering
Harry van der Molen (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)

Alle
6 juni 2011 - 21 juni 2011
De Commissie integriteit overheid
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
31 mei 2011 - 29 augustus 2011
De kinderopvang op de BES eilanden
Wassila Hachchi (D66), Fatma Koşer Kaya
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
31 mei 2011 - 19 september 2011
Onjuiste informatie in debat met de Kamer met name over onderwijsuitgaven
Alexander Pechtold (D66), Boris van der Ham (D66)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
31 mei 2011 - 27 juni 2011
De uitspraken van de minister in het programma TROS Kamerbreed en over de uitspraken van de staatssecretaris in het programma Spijker met koppen over Paleis Soestdijk en het Nationaal Historisch Museum (NHM)
Joël Voordewind (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 mei 2011 - 22 juni 2011
De onrust in Georgië
Frans Timmermans (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
27 mei 2011 - 5 september 2012
De gevolgen van nieuwe belastingregels op de economie van Saba en Sint Eustatius
Wouter Koolmees (D66), Wassila Hachchi (D66)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
27 mei 2011 - 7 juli 2011
De gemeente Eindhoven die op onverantwoorde wijze bankier speelt
André Elissen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
25 mei 2011 - 21 juni 2011
De verwevenheid van hulpclubs en het ministerie van Buitenlandse Zaken
Johan Driessen (PVV)
Ben Knapen (staatssecretaris buitenlandse zaken) (CDA)
20 mei 2011 - 10 juni 2011
De provincie Utrecht die een bedrijf opricht
André Elissen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 mei 2011 - 1 juli 2011
Het bericht dat provincies de burger niet laten meebeslissen
Gerard Schouw (D66), Stientje van Veldhoven (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
18 mei 2011 - 10 juni 2011
Het bizarre subsidiebeleid van het stadsdeel Amsterdam-Oost
Johan Driessen (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
17 mei 2011 - 6 juni 2011
Mogelijk misbruik van ontheffing ingezetenschap door wethouders
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 mei 2011 - 30 juni 2011
Workshops sociale media georganiseerd door Syntens
Afke Schaart (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 mei 2011 - 1 juni 2011
Abortus en anticonceptie op Curacao
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 mei 2011 - 1 juni 2011
De informatievoorziening aan het parlement
Ineke van Gent (GL), Mariko Peters (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 mei 2011 - 31 mei 2011
Kinderbijslag en de BES
Ineke van Gent (GL)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
10 mei 2011 - 6 juli 2011
Gemeenten die mantelzorgers aan hun lot overlaten
Renske Leijten (SP)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner
10 mei 2011 - 9 juni 2011
Het wegjagen van jong talent bij de overheid
Wassila Hachchi (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 mei 2011 - 6 juli 2011
Het bericht dat slechts 6,5% van de gemeenten de ondersteuning voor mantelzorg op orde heeft
Agnes Wolbert (PvdA)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner
4 mei 2011 - 9 juni 2011
Door het 'voorlichtingscentrum overheidsbijdragen' verstuurde brieven
Sadet Karabulut (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)