Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

518 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
25 november 2011 - 20 december 2011
De falende postbezorging van Post.nl
Mariëtte Hamer (PvdA), Sharon Gesthuizen (SP), Jhim van Bemmel (PVV), Bruno Braakhuis (GL)
25 november 2011 - 9 januari 2012
Google en het ongevraagd gebruik maken van gebruikersdata voor GPS-diensten
Sharon Gesthuizen (SP), Arjan El Fassed (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
24 november 2011 - 30 januari 2012
Het bericht dat er niet naar de zorgen en signalen van familie van de patiënt wordt geluisterd.
Renske Leijten (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
16 november 2011 - 22 december 2011
De afpersing bij telefoonabonnementen
Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
16 november 2011 - 18 april 2012
Het bericht dat de ambtenaren van Minister Leers onjuiste informatie hebben gegeven aan het Centraal Orgaan Asielzoekers (COA) in de salarisonderhandelingen met de bestuursvoorzitter
Sharon Gesthuizen (SP)
14 november 2011 - 19 december 2011
De opmerking dat een gevangenis geen hotel is
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
14 november 2011 - 21 december 2011
Kinderarbeid bij hazelnootpluk in Turkije
Sharon Gesthuizen (SP), Kathleen Ferrier (CDA), Esther Ouwehand (PvdD), Sjoera Dikkers (PvdA), Carola Schouten (CU), Wassila Hachchi (D66), Liesbeth van Tongeren (GL), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Klaas Dijkhoff (VVD)
14 november 2011 - 16 december 2011
Het overplaatsen van een gevangenisdirecteur en beschuldigingen aan zijn adres
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
11 november 2011 - 19 maart 2012
De aanschaf van 500 Google Apps-accounts door het ministerie van Buitenlandse Zaken
Harry van Bommel (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
10 november 2011 - 18 april 2012
Het bericht dat het Centraal Orgaan Opvang Asielzoekers al jarenlang veel te veel voor onderhoud van de gebouwen op de asielzoekerscentra betaalt
Sharon Gesthuizen (SP)
7 november 2011 - 23 december 2011
De opvang van een Afghaans asielzoekersgezin in de gezinslocatie in Katwijk
Sharon Gesthuizen (SP), Hans Spekman (PvdA)
7 november 2011 - 23 december 2011
Het bericht dat huisartsen aan de bel trekken over de situatie van vreemdelingen in de opvang
Sharon Gesthuizen (SP), Henk van Gerven (SP)
25 oktober 2011 - 9 november 2011
Het Europees arrestatiebevel in relatief kleine strafzaken
Ard van der Steur (VVD), Sharon Gesthuizen (SP), Jeroen Recourt (PvdA)
25 oktober 2011 - 13 december 2011
Het gebruik van spionagesoftware door de Nederlandse overheidsdiensten
Sharon Gesthuizen (SP), Arjan El Fassed (GL)
13 oktober 2011 - 22 november 2011
Notarissen die uit het ambt ontzet zijn en het toezicht op het notariaat
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 oktober 2011 - 22 november 2011
De uitzetting van een Afghaans asielzoekersgezin en de verwijdering van hun oudste zoon uit zijn schoolklas
Sharon Gesthuizen (SP), Hans Spekman (PvdA), Joël Voordewind (CU)
3 oktober 2011 - 2 november 2011
De WOTS-procedure en de voortgezette tenuitvoerlegging
Sharon Gesthuizen (SP)
27 september 2011 - 31 oktober 2011
De weigering van het CBR om de rijbevoegdheid van een goed functionerende TNT-chauffeur toe te kennen
Sharon Gesthuizen (SP)
23 september 2011 - 18 oktober 2011
De mensenrechtenschendingen door Frontex in Griekse vluchtelingenopvang
Sharon Gesthuizen (SP)
23 september 2011 - 14 oktober 2011
De grote gevolgen van schaalvergroting in de supermarktbranche voor kleine supermarktondernemers
Sharon Gesthuizen (SP), Carola Schouten (CU), Elbert Dijkgraaf (SGP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)