Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

9 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
25 mei 2011 - 22 juli 2011
Aantasting van de vrijheid van meningsuiting in Libanon
Atzo Nicolaï (VVD), Han ten Broeke (VVD)
28 maart 2011 - 13 april 2011
Een wapentransport onderweg van Turkije naar Jemen
Afke Schaart (VVD), Atzo Nicolaï (VVD)
3 december 2010 - 12 januari 2011
Publicaties van Wikileaks
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD), Atzo Nicolaï (VVD), Ard van der Steur (VVD)
2 november 2010 - 26 november 2010
De door China aangekondigde verlaging van de export van zeldzame aardmetalen
Atzo Nicolaï (VVD), Afke Schaart (VVD)

Alle
25 mei 2011 - 22 juli 2011
Aantasting van de vrijheid van meningsuiting in Libanon
Atzo Nicolaï (VVD), Han ten Broeke (VVD)
28 maart 2011 - 13 april 2011
Een wapentransport onderweg van Turkije naar Jemen
Afke Schaart (VVD), Atzo Nicolaï (VVD)
3 december 2010 - 12 januari 2011
Publicaties van Wikileaks
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD), Atzo Nicolaï (VVD), Ard van der Steur (VVD)
2 november 2010 - 26 november 2010
De door China aangekondigde verlaging van de export van zeldzame aardmetalen
Atzo Nicolaï (VVD), Afke Schaart (VVD)
21 september 2010 - 27 september 2010
Het weigeren van een delegatie burgemeesters uit Israël
Atzo Nicolaï (VVD), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
25 mei 2010 - 11 juni 2010
Vervolging van homo's in Malawi
Han ten Broeke (VVD), Atzo Nicolaï (VVD)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
20 april 2010 - 27 mei 2010
Het bericht dat Syrië aan Hezbollah Scudraketten verstrekt
Atzo Nicolaï (VVD)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
19 april 2010
Het bericht dat Israël de definitie van 'infiltranten' aanpast
Atzo Nicolaï (VVD)
19 april 2010 - 18 mei 2010
De Iraanse toetreding tot de Mensenrechtenraad van de VN
Raymond de Roon (PVV), Atzo Nicolaï (VVD), Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU), Alexander Pechtold (D66)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)