Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1599 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 september 2010 - 13 oktober 2010
Explosieve toename van discriminatie op het werk
Sadet Karabulut (SP)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
21 september 2010 - 6 oktober 2010
Jaarlijkse verlofreizen van ambassadepersoneel
Stientje van Veldhoven (D66)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
20 september 2010 - 27 september 2010
De scheefgroei in de premies Werkhervatting gedeeltelijk Arbeidsongeschikten (WGA) van de Uitvoeringsorganisatie Wekvoorziening (UWV)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
20 september 2010 - 14 oktober 2010
Het verkeerd voorlichten van deelnemers door het Pensioenfonds voor Werk en (re)Integratie
Hans Spekman (PvdA), Roos Vermeij (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 september 2010 - 22 oktober 2010
Het aanbieden van beleggingsrekeningen als spaarrekeningen door Het Pensioenfonds voor Werk en Re-Intergratie (PWRI)
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
10 september 2010 - 26 november 2010
Uitbuiting van Indiase textielarbeiders door C&A en H&M
Kathleen Ferrier (CDA)
2 september 2010
Het topsalaris van de collegevoorzitter van de TU-Delft
Jasper van Dijk (SP)
2 september 2010 - 28 september 2010
Een stijgend aantal medewerkers uit de zorg dat is ingeschreven bij het UWV
Hans Spekman (PvdA), Agnes Wolbert (PvdA)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
31 augustus 2010 - 15 september 2010
Het recht van grensarbeiders op AOW
Roos Vermeij (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
31 augustus 2010 - 17 september 2010
De toegenomen arbeidsongeschiktheid onder flexwerkers
Roos Vermeij (PvdA)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
11 augustus 2010 - 26 augustus 2010
Oneigenlijk gebruik van wachtgeld door wethouders
Ronald van Raak (SP)
3 augustus 2010 - 15 september 2010
Over steun aan strijd tegen ontslagen bij Organon
Paul Ulenbelt (SP)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
3 augustus 2010 - 20 augustus 2010
Over de topsalarissen van ziekenhuisbestuurders
Renske Leijten (SP)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
30 juli 2010 - 17 augustus 2010
Het vakantiewerkonderzoek van FNV Jong
Sadet Karabulut (SP)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
26 juli 2010 - 15 september 2010
Het Boxmeerse diergeneesmiddelenbedrijf Intervet
Paul Ulenbelt (SP)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
20 juli 2010 - 9 augustus 2010
Rechtsbijstand, de kwetsbare positie van zzp-ers en ‘no cure no pay’
Ard van der Steur (VVD)
16 juli 2010 - 29 juli 2010
Het mogelijke massaontslag bij Organon te Oss
Eddy van Hijum (CDA), Ad Koppejan (CDA)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
15 juli 2010 - 10 september 2010
De hoge werkloosheid onder allochtone moeders
Tofik Dibi (GL)
15 juli 2010 - 27 juli 2010
De sluiting van de ASR-vestiging in Woudsend
Lutz Jacobi (PvdA), Eddy van Hijum (CDA), Sander de Rouwe (CDA)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
13 juli 2010 - 24 augustus 2010
Werkloosheid onder allochtone jongeren
Joram van Klaveren (PVV), Sietse Fritsma (PVV), Léon de Jong (PVV)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)