Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1512 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 september 2010 - 14 oktober 2010
Het gebruik van een politie-escorte om op tijd te zijn voor intern overleg
Jasper van Dijk (SP)
27 september 2010 - 8 oktober 2010
De Gemeentelijke Basisadministratie voor persoonsgegevens
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
27 september 2010 - 1 december 2010
Het bericht dat gemeenten uit de losse pols strooien met religieuze subsidies
Tofik Dibi (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 september 2010 - 11 november 2010
De warme banden van een Rotterdamse topambtenaar met een jihadistische organisatie
Hero Brinkman (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
27 september 2010 - 7 oktober 2010
Het onder de pet houden van een rapport dat de financiële wanorde bij de provincies aan de kaak stelt
Gerard Schouw (D66)
24 september 2010 - 1 oktober 2010
De schandelijke uitlatingen van de Indonesische ambassadeur over PVV-leider Geert Wilders en de Nederlandse kiezers die op de PVV gestemd hebben
Wim Kortenoeven (PVV)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
24 september 2010 - 2 november 2010
Het plaatsen van containercellen op Bonaire
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
22 september 2010 - 4 oktober 2010
Het niet informeren van de Kamer over een nieuw paspoort
Gerard Schouw (D66)
21 september 2010 - 6 oktober 2010
Jaarlijkse verlofreizen van ambassadepersoneel
Stientje van Veldhoven (D66)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
21 september 2010 - 2 november 2010
Het massaal kopen van stemmen bij de verkiezingen op Sint Maarten
Jeroen Recourt (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
17 september 2010 - 2 november 2010
Het stopzetten van een informatiseringproject van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI)
Pierre Heijnen (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
17 september 2010 - 8 december 2010
Het betalingsgedrag van de overheid
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
10 september 2010 - 5 oktober 2010
Het slopen van twee monumentale boerderijen op het landgoed De Horsten te Wassenaar
Marianne Thieme (PvdD)
Jan Peter Balkenende (minister-president ) (CDA)
10 september 2010 - 5 oktober 2010
De exploitatie van het landgoed De Horsten te Wassenaar
Ineke van Gent (GL)
Jan Peter Balkenende (minister-president ) (CDA)
9 september 2010 - 6 oktober 2010
Kwijtschelding van de heffingen van Waterschap Veluwe
Sadet Karabulut (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
7 september 2010 - 7 oktober 2010
Herindelingsperikelen in Limburg
Ronald van Raak (SP)
6 september 2010 - 17 september 2010
Aanpassing van de casinoregels op St. Maarten
Hero Brinkman (PVV), Eric Lucassen (PVV)
2 september 2010 - 7 oktober 2010
Wet openbaarheid van bestuur en de Vereniging Nederlandse Gemeenten
Ronald van Raak (SP)
2 september 2010 - 7 oktober 2010
Onderzoek baar het privéleven van politici, het optreden van particuliere onderzoeksbureaus hierin en hun opdrachtgevers
Jeroen Recourt (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
26 augustus 2010 - 29 september 2010
Het terugvliegen naar Nederland per privéjet
Liesbeth van Tongeren (GL), Ineke van Gent (GL)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)