Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

183 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
18 oktober 2019 - 21 november 2019
Het bericht ‘Een derde kinderen leeft in ongezond huis’
Sandra Beckerman (SP), Henk Nijboer (PvdA)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
23 oktober 2019 - 18 november 2019
Het bericht 'Stichting tegen kindermishandeling gebruikte subsidie voor spirituele workshops'
Martin Wörsdörfer (VVD)
de Jonge
26 september 2019 - 12 november 2019
De toename van het aantal kinderen dat in een crisisopvang woont
Kirsten van den Hul (PvdA), John Kerstens (PvdA)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA), de Jonge
1 oktober 2019 - 11 november 2019
Het afwijzen van kinderopvangtoeslag omdat de toeslagpartner dagbesteding heeft
Renske Leijten (SP)
Tamara van Ark (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)

Alle
12 december 2014 - 21 januari 2015
De vergrote kans op buikgriep bij kinderdagverblijven
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 november 2014 - 11 december 2014
De gevolgen van de wet hervorming kindregelingen voor de hoogte van de te betalen kinderalimentatie
Jeroen Recourt (PvdA), Ard van der Steur (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
25 augustus 2014 - 18 september 2014
Achterstallige vergoedingen en declaraties van werknemers van kinderdagopvangorganisatie Estro
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 augustus 2014 - 18 september 2014
Bonussen voor de top van Estro kort voor het faillissement en de geheime overname van Estro
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 augustus 2014 - 18 september 2014
De bonussen van de top van Estro kinderopvang
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
30 juli 2014 - 16 september 2014
Teveel uitgekeerde kinderopvangtoeslag
Bram van Ojik (GL), Tjitske Siderius (SP)
28 juli 2014 - 8 september 2014
De doorstart van het kinderdagverblijf Estro
Peter Oskam (CDA), Pieter Heerma (CDA)
17 juli 2014 - 2 september 2014
Diabeteshandelingen op het kinderdagverblijf
Keklik Yücel (PvdA), Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 juli 2014 - 15 augustus 2014
Het niet-uitvoeren van verplichte inspecties bij kinderopvang
Ockje Tellegen (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 juli 2014 - 16 september 2014
De teruggave van kinderopvangtoeslag in 2012
Tjitske Siderius (SP)
8 juli 2014 - 2 september 2014
Het bericht dat er gigantische onrust heerst onder alleenstaande ouders met een bijstandsuitkering vanwege fors inkomensverlies in 2015
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
5 juni 2014 - 14 juli 2014
Het bericht dat een gezin de dupe is van teveel uitgekeerde kinderopvangtoeslag
Paul Ulenbelt (SP), Bram van Ojik (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
8 mei 2014 - 16 juni 2014
Het beleid van kinderdagverblijven t.a.v. inentingen van kinderen waar zij zorg voor dragen
Linda Voortman (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 maart 2014 - 10 april 2014
Het ouderschapsplan
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU), Mona Keijzer (CDA)
3 maart 2014 - 10 april 2014
Meer vechtscheidingen door het verplichte ouderschapsplan
Loes Ypma (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
22 januari 2014 - 13 februari 2014
Het bericht ‘Situatie rond gastouderopvang is onveilig’
Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 januari 2014 - 11 februari 2014
Het bericht dat de kinderbijslag niet mag worden verlaagd in het buitenland
Anoushka Schut-Welkzijn (VVD), Ockje Tellegen (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
29 november 2013 - 17 december 2013
Visiedocument kwaliteit gastouderopvang
Ockje Tellegen (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
21 oktober 2013 - 18 november 2013
De uitzending van Kassa ‘Kwaliteit holt achteruit in de kinderopvang’
Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
20 september 2013 - 14 oktober 2013
Het bericht van FNV en Voor Werkende Ouders: ‘Uitval kinderopvang niet door crisis’
Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)