Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

540 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
17 september 2012 - 12 november 2012
De automatische registratie van de Turkse nationaliteit in de Gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens (GBA)
Cora van Nieuwenhuizen (VVD), Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Liesbeth Spies (CDA)
7 september 2012 - 28 september 2012
Problemen bij het zuiver aanvaarden van een nalatenschap
Madeleine van Toorenburg (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
4 september 2012 - 9 oktober 2012
Onduidelijke garantiebepalingen
Lea Bouwmeester (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
3 september 2012 - 9 oktober 2012
Het bericht dat winkeliers moeten opdraaien voor letsel dat personeel bij een overval oploopt
Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
31 augustus 2012 - 15 oktober 2012
Het bericht dat curatoren maar liefst dertig miljoen declareerden bij de afwikkeling van het DSB faillissement
Jhim van Bemmel (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
30 augustus 2012 - 9 oktober 2012
Oplichters werkzaam in de schuldsanering
Jeroen Recourt (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
28 augustus 2012 - 24 september 2012
Het bericht dat homoseksuele en niet-christelijke paren nog steeds geen kinderen uit Zuid-Afrika mogen adopteren
Fatma Koşer Kaya (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
17 augustus 2012 - 25 september 2012
Aardschokken in Noord-Groningen
Sjoera Dikkers (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
14 augustus 2012 - 4 september 2012
Over een stijgend aantal loonbeslagleggingen
Mariëtte Hamer (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
25 juli 2012 - 20 september 2012
Het bericht over de campagne tegen huwelijksdwang
Khadija Arib (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
23 juli 2012 - 14 augustus 2012
Het mogelijk maken van adopties uit Zuid-Afrika door niet-christelijke en homoseksuele paren
Fatma Koşer Kaya (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
27 juni 2012 - 11 september 2012
Het bericht dat een groot netwerk achter vele schijnhuwelijken is blootgelegd
Sietse Fritsma (PVV)
Leers
25 juni 2012 - 16 juli 2012
Een conflict op het eiland Texel tussen Staatsbosbeheer en een erfpachter
Henk van Gerven
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
4 juni 2012 - 21 juni 2012
Het bericht “NMa heeft andere prioriteiten dan muziekauteurs”
Mariko Peters (GL)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA), Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
21 mei 2012 - 14 september 2012
De regioindeling in het Pachtprijzenbesluit
Elbert Dijkgraaf (SGP)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
2 mei 2012 - 6 juni 2012
De mogelijkheden in het privaatrecht om bonussen terug te vorderen
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
16 april 2012 - 15 mei 2012
De erfpacht in Amsterdam
Hanke Bruins Slot (CDA), Sander de Rouwe (CDA), Marieke van der Werf (CDA)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
6 april 2012 - 14 mei 2012
Het verzuimen van de zorgplicht door low budget vliegmaatschappijen
Lea Bouwmeester (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA), Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
29 maart 2012 - 22 mei 2012
Het bericht 'TenneT moet grondverbruik vergoeden'
Marieke van der Werf (CDA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
28 maart 2012 - 27 april 2012
Het afschaffen van de verplichting van het 'gratis' huwelijk
Gerard Schouw (D66), Magda Berndsen (D66)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)