Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

531 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
24 februari 2016 - 25 april 2016
De situatie dat niet elke gemeente een overlijdensakte van een doodgeboren baby aan de ouders verstrekt
Manon Fokke (PvdA), Agnes Wolbert (PvdA), Astrid Oosenbrug (PvdA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
19 februari 2016 - 21 maart 2016
De afschaffing van de contourenregeling
Jan Vos (PvdA), Henk Nijboer (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
19 januari 2016 - 10 februari 2016
De zienswijze en opstelling van de gemeente Rotterdam inzake leerplicht en kinderbescherming
Roelof Bisschop (SGP), Eppo Bruins (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
21 december 2015 - 10 februari 2016
Problemen bij verrekening pensioen na echtscheiding
Paul Ulenbelt
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
3 december 2015 - 25 januari 2016
Massale schade door gaswinning bij Delfzijl
Tjeerd van Dekken (PvdA), Henk Nijboer (PvdA), Jan Vos (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
3 december 2015 - 25 januari 2016
De gelijke behandeling van aardbevingsschade in alle gemeenten
Henk Nijboer (PvdA), Jan Vos (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
25 november 2015 - 18 december 2015
Het bericht dat gebruikers van Popcorn Time schadeclaims kunnen verwachten
Sharon Gesthuizen (GL)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
17 november 2015 - 11 december 2015
Het overdragen van de melkveefosfaatreferentie aan opvolgers in de eerste, tweede of derde graad en wijzigen van de rechtsvorm van de onderneming
Jaco Geurts (CDA)
Martijn van Dam (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
12 november 2015 - 22 januari 2016
Het artikel ‘Groepsaansprakelijkheid bij onrechtmatige daad: Het blijft een bijzonder leerstuk’
Pieter Duisenberg (VVD), Michel Rog (CDA)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
10 november 2015 - 14 december 2015
De brief van de minister van Veiligheid en Justitie d.d. 3 november 2015 betreffende het ontbreken van een acceptatieplicht bij autoverzekeringen
Madeleine van Toorenburg (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
6 november 2015 - 18 december 2015
De handelspraktijken van incassobureaus
Sadet Karabulut , Michiel van Nispen (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
29 oktober 2015 - 23 november 2015
Het artikel “Eumedion vreest uitbuiting kleine aandeelhouders”
Aukje de Vries (VVD), Jeroen van Wijngaarden (VVD)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
27 oktober 2015 - 16 november 2015
Adopties vanuit Bulgarije
Gert-Jan Segers (CU)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
22 oktober 2015 - 25 november 2015
Het afbouwen van de subsidie voor de Stichting Geschillencommissies voor Consumentenzaken
Michiel van Nispen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
22 oktober 2015 - 17 december 2015
Een wijziging van het procesreglement Civiel Jeugdrecht
Mona Keijzer (CDA), Peter Oskam (CDA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 oktober 2015 - 16 november 2015
Adoptie van kinderen uit Bulgarije
Khadija Arib (PvdA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 oktober 2015 - 16 november 2015
Het adopteren van kinderen uit Bulgarije
Michiel van Nispen (SP)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
13 oktober 2015 - 7 januari 2016
Het bericht dat rechtsbijstandsverzekering taboe is voor Groningers in aardbevingsgebied
Eric Smaling (SP)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
8 oktober 2015 - 15 december 2015
Noorse investeerders die oprukken in de Nederlandse kinderopvang
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 september 2015 - 11 november 2015
Het onterecht in rekening brengen van informatie- en executiekosten door gerechtsdeurwaarders
Michiel van Nispen (SP), Gert-Jan Segers (CU), Carola Schouten (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD)