Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

212 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
23 november 2012 - 24 januari 2013
Hoge salarissen bankiers drukken kredietverlening
Jesse Klaver (GL)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
20 november 2012 - 4 december 2012
Gesubsidieerde grootverdieners in de toneelsector
Martin Bosma (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
6 november 2012
De inkomenseffecten van het Regeerakkoord
Emile Roemer , Arie Slob (CU), Henk Krol (50PLUS), Kees van der Staaij (SGP), Geert Wilders (PVV), Bram van Ojik (GL), Marianne Thieme (PvdD), Sybrand van Haersma Buma (CDA), Alexander Pechtold (D66)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
14 augustus 2012 - 4 september 2012
Over een stijgend aantal loonbeslagleggingen
Mariëtte Hamer (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
14 augustus 2012 - 28 september 2012
Het bericht dat de bestuurderssalarissen bij bloedbank Sanquin weer zijn toegenomen
Renske Leijten , Nine Kooiman
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 juli 2012 - 21 augustus 2012
Een directeur van sociale werkplaats Permar in Ede die meer verdient dan een minister
Sadet Karabulut
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
22 mei 2012 - 14 juni 2012
Huursubsidie aan hogere inkomens
Betty de Boer (VVD)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 mei 2012 - 6 juni 2012
De mogelijkheden in het privaatrecht om bonussen terug te vorderen
Ewout Irrgang
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
2 mei 2012 - 13 juni 2012
Ontwikkelingsbank FMO
Roland van Vliet (PVV), Johan Driessen (PVV)
Knapen (CDA) , Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
2 mei 2012 - 5 juli 2012
Het bericht dat tien presentatoren bij de Publieke Omroep een salaris boven de Balkenende-norm ontvangen
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
10 april 2012 - 18 april 2012
De koopkrachtondersteuning in het buitenland
Ed Groot (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
5 april 2012 - 18 april 2012
De hoge inflatie op de BES-eilanden
Ed Groot (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
15 maart 2012 - 2 april 2012
De sterke stijging van het aantal schuldhulpvragen
Mariëtte Hamer (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
25 januari 2012 - 15 februari 2012
Het voorstel tot een 'Slim Reisbudget' vanuit 50 grote werkgevers
Wouter Koolmees (D66), Kees Verhoeven (D66)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
9 januari 2012 - 14 maart 2012
Het salaris van de Floriadedirectie en de vergoedingen van de commissarissen bij Floriade
Pauline Smeets (PvdA), Frans Timmermans (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
27 oktober 2011 - 22 november 2011
De exorbitante vergoedingen aan toezichthouders bij de KNVB
Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
30 augustus 2011 - 14 oktober 2011
Terugvorderingen vanwege te hoge salarissen voor bestuurders
Jasper van Dijk
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
30 augustus 2011 - 26 september 2011
Het voornemen van Medisch Spectrum Twente (MST) om topsalarissen te matigen
Henk van Gerven , Renske Leijten
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 augustus 2011 - 9 september 2011
De analyse van het SCP dat het kabinet de middeninkomens in de steek laat door zijn eenzijdige beleid op de woningmarkt
Jacques Monasch (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 29 april 2011
Bonussen voor de LeasePlan-directie
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)