Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

660 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
7 mei 2014 - 4 juni 2014
Het bericht dat Suriname van de Toescheidingsovereenkomst af wil
Harry van Bommel (SP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
7 mei 2014 - 3 juni 2014
De voortgaande subsidiëring van anti-Israël organisaties
Joram van Klaveren (GrBvK)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
23 april 2014 - 15 mei 2014
Misdrijven plegende Afghaanse diplomaat en de uitzending van PowNews d.d. 17 april 2014
Raymond de Roon (PVV), Lilian Helder (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
23 april 2014 - 15 mei 2014
Het bericht "Diplomaat slaat er bij ruzie op los en gaat vrij uit”
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
22 april 2014 - 13 mei 2014
Commerciële mogelijkheden in Myanmar
Raymond de Roon (PVV)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
14 april 2014 - 25 april 2014
Het bericht dat Rusland af wil van het huidige belastingverdrag met Nederland
Arnold Merkies (SP)
Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD)
3 april 2014 - 13 mei 2014
Bilaterale handelsverdragen
Bram van Ojik (GL)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
17 maart 2014 - 2 april 2014
Het bericht dat het nieuwe handelsverdrag met de VS het Nederlandse schaliegasverbod bedreigt
Carla Dik-Faber (CU), Liesbeth van Tongeren (GL), Agnes Mulder (CDA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD), Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
27 februari 2014 - 24 maart 2014
De aanvallen van een Japanse walvisvaarder op een Nederlands schip van Sea Shepherd
Esther Ouwehand (PvdD)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
7 februari 2014 - 1 april 2014
De test van de Consumentenbond, waaruit blijkt dat supermarkten onvoldoende presteren op het gebied van arbeidsomstandigheden in ontwikkelingslanden
Joël Voordewind (CU)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
30 januari 2014 - 28 februari 2014
Spanningen tussen het Malinese regime en Bert Koenders als hoofd van de VN-vredesmacht in Mali
Jasper van Dijk (SP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
30 januari 2014 - 12 februari 2014
Het bericht dat onder dreiging van een rechtszaak de minister en CoolCat een gezamenlijke verklaring hebben opgesteld over de inspanningen van CoolCat in textielfabrieken in Bangladesh
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Kees Verhoeven (D66)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
20 januari 2014 - 4 februari 2014
Over blokkade door de VN-organisatie voor Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (Unesco) van een tentoonstelling over het Joodse volk
Raymond de Roon (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
12 december 2013 - 23 december 2013
Het gegeven dat waterbedrijf Vitens zijn samenwerkingsverband met het Israëlische waterbedrijf Mekorot heeft beëindigd ‘om neutraal’ te blijven
Joël Voordewind (CU), Han ten Broeke (VVD), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
12 december 2013 - 30 januari 2014
Belastinggeld voor Palestijnse ambtenaren
Barry Madlener (PVV), Joram van Klaveren (PVV), Raymond de Roon (PVV)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
3 juni 2013 - 17 juni 2013
Het opinieartikel ‘Timmermans' goede bedoelingen brengen Syrië dichter bij hel’
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
16 mei 2013 - 13 juni 2013
Het belang van Nederlandse taal- en cultuurscholen in het buitenland
Michel Rog (CDA), Paul van Meenen (D66)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
24 april 2013 - 21 mei 2013
Een waterproject in Israël
Harry van Bommel (SP)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
19 maart 2013 - 8 april 2013
De sluiting van het Institut Francais
Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
4 maart 2013 - 18 april 2013
De sluiting van het Institut Néerlandais
Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)