Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

444 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
31 maart 2011 - 17 juni 2011
Onterechte verlaging van de huurtoeslag bij overlijden partner
Paulus Jansen (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
18 maart 2011 - 11 april 2011
Scheefwonen
Betty de Boer (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
25 februari 2011
De plannen voor de sociale huursector die slecht zijn voor het Noorden
Tjeerd van Dekken (PvdA)
3 februari 2011 - 11 maart 2011
Tekortschieten van de wet Victoria bij de aanpak van ernstige overlast
Jacques Monasch (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
27 januari 2011 - 1 april 2011
Enorme kostenstijgingen voor woonboten
Kees Verhoeven (D66)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
25 januari 2011 - 1 april 2011
Verhoging liggeld woonboten op rijkswater
Betty de Boer (VVD)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
21 januari 2011 - 15 februari 2011
Verhogen huren
Betty de Boer (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 januari 2011 - 2 februari 2011
Het rapport Steenrijk en Straatarm en het artikel 'Ministerie faalde bij aanpakken Servatius'
Jan van Bochove (SGP), Jacques Monasch (PvdA), Linda Voortman (GL), Paulus Jansen (SP), Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
28 december 2010 - 9 februari 2011
Het aan de laars lappen van EU-regels inzake staatssteun door woningcorporaties
Betty de Boer (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
23 december 2010 - 31 januari 2011
De verliezen van woningcorporaties op transacties met vastgoed
Jan van Bochove (SGP), Paulus Jansen (SP), Jacques Monasch (PvdA), Cynthia Ortega-Martijn (CU), Betty de Boer (VVD), Linda Voortman (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 21 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot het kooprecht voor huurders
Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer (SP), André Rouvoet (CU), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 21 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot doorstroming op de huurmarkt
Kees van der Staaij (SGP), Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), Job Cohen (PvdA), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 26 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot toewijzing van sociale huurwoningen
André Rouvoet (CU), Alexander Pechtold (D66), Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 december 2010 - 5 januari 2011
Gevolgen van de in te stellen inkomensgrens voor toewijzing van sociale huurwoningen
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 oktober 2010 - 23 november 2010
De voorgenomen fusie van woningcorporaties PWS Rotterdam en Com.wonen
Sadet Karabulut (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 oktober 2010 - 12 november 2010
De toegenomen animo voor huurwoningen
Kees Verhoeven (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
1 oktober 2010 - 25 november 2010
Het terugbetalen van huurtoeslag in het geval van een papieren inkomen
Jacques Monasch (PvdA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
9 september 2010 - 6 oktober 2010
Dreigende huurexplosie
Sadet Karabulut (SP)
6 september 2010 - 29 september 2010
Problemen met huurtoeslag bij straatnaamwijzigingen
Farshad Bashir (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
19 augustus 2010 - 21 september 2010
Het beschikbaar stellen van woningen voor de sociale huurvoorraad
Betty de Boer (VVD)