Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

187 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
19 juni 2019 - 17 januari 2020
Het onderbrengen van IS-kinderen bij IS-aanhangers
Thierry Baudet (FvD)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)
1 november 2019 - 18 december 2019
Het bericht dat Jeugdzorg het kabinet verzoekt twee IS-kinderen uit Syrië terug te halen
Attje Kuiken (PvdA), Lilianne Ploumen (PvdA)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD), Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)
7 november 2019 - 18 december 2019
De gemeentelijke basisadministratie voor kinderen van transgenders
Kirsten van den Hul (PvdA), Vera Bergkamp (D66), Attje Kuiken (PvdA)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)
6 november 2019 - 25 november 2019
De bureaucratie rondom het aanvragen van de dubbele kinderbijslag
Lisa Westerveld (GL), Wim-Jan Renkema (GL)
Tamara van Ark (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)

Alle
16 januari 2018 - 13 februari 2018
Het bericht 'Kinderopvang kampt met personeelstekort'
Peter Kwint (SP)
Tamara van Ark (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
30 november 2017 - 22 december 2017
Het instellen van een draagmoederbank
Sharon Dijksma (PvdA)
21 november 2017 - 19 maart 2018
Het bericht ‘Kwetsbare gezinnen op Bonaire dupe van bezuinigingen’
Antje Diertens (D66), Joba van den Berg-Jansen (CDA)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 oktober 2017 - 22 november 2017
Het bericht ‘Aboutaleb laat ‘kindercasino’ ongemoeid’
Madeleine van Toorenburg (CDA)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)
5 oktober 2017 - 30 november 2017
Het bericht dat de zorg aan kwetsbare gezinnen onder druk staat
Nine Kooiman (SP)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)
28 september 2017 - 26 oktober 2017
De uitzending ‘Hoe kan het gastouderschap beter?’ van De Monitor
Lisa Westerveld (GL)
Lodewijk Asscher (PvdA)
7 augustus 2017 - 6 september 2017
Het bericht dat er een sterke groei is van het aantal gezinnen dat bij de noodopvang belandde
Sandra Beckerman (SP), Nine Kooiman (SP)
10 juli 2017 - 15 september 2017
De opschorting en stopzetting van kinderopvangtoeslag
Pieter Omtzigt (CDA)
4 juli 2017 - 17 juli 2017
Het bericht “Aantal nieuwe pleegouders blijft ondanks hogere vraag afnemen”
Lisa Westerveld (GL)
18 april 2017 - 12 mei 2017
Kinderbijslag in het buitenland
Dennis Wiersma (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 februari 2017 - 24 maart 2017
Dubbele kinderbijslag voor ouders met kinderen met autisme
Carola Schouten (CU), Steven van Weyenberg (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 januari 2017 - 7 februari 2017
Jong ouderschap
Carla Dik-Faber (CU)
23 december 2016 - 27 februari 2017
Het bericht ‘Koolmonoxidevergiftiging kinderen door barbecue in ijskoud huis’
Carola Schouten (CU)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
21 december 2016 - 27 januari 2017
Het bericht dat pleegkinderen na hun 18e verjaardag vaak in de knel komen
Vera Bergkamp (D66)
1 december 2016 - 23 december 2016
Het afschaffen van de Tegemoetkoming Ouders Gehandicapte kinderen (TOG) en problemen met het recht op dubbele kinderbijslag bij ouders met kinderen met autisme
Steven van Weyenberg (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
30 november 2016 - 21 december 2016
Dubbele kinderbijslag voor uitwonende minderjarige leerlingen die een beroepsopleiding volgen die op weinig plekken in Nederland wordt aangeboden
Tjitske Siderius (SP)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
14 juli 2016 - 26 augustus 2016
Flexibele bekostiging van de kinderopvang
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 juli 2016 - 13 september 2016
De stand van zaken bij het Bureau Kwaliteit Kinderopvang
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
2 juni 2016 - 1 juli 2016
De verhoging van de kinderopvangtoeslag
Elbert Dijkgraaf (SGP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 mei 2016 - 10 juni 2016
Het bericht dat de kinderopvang een eigen kredietunie gaat starten
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)