Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1489 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
12 april 2011 - 11 mei 2011
Het doorschuiven van ontheffingsbesluiten voor de bouw van megastallen door gemeenten naar de provincie uit vrees voor schadeclaims
Marianne Thieme (PvdD)
12 april 2011 - 3 mei 2011
Het bericht dat het conceptwetsvoorstel Rijkswet Personenverkeer voorlopig van de baan is
André Bosman (VVD), Cora van Nieuwenhuizen (VVD)
12 april 2011 - 6 juli 2011
Inkoop van duurzaam hout
Liesbeth van Tongeren (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
8 april 2011 - 26 mei 2011
De rechtsbescherming van ambtenaren
Pierre Heijnen (PvdA), Mariëtte Hamer (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 3 mei 2011
Het bericht dat het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie een dag per week alleen een vegetarische lunch aanbiedt
Karen Gerbrands (PVV)
7 april 2011 - 23 mei 2011
De berichten over de kosten van openingsfeestjes
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 2 mei 2011
Jellinek Curaçao
Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 april 2011 - 11 mei 2011
Verslaafdenzorg voor welgestelde Nederlanders in het luxueuze Jellinek Retreat Curaçao
Renske Leijten (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
5 april 2011 - 16 mei 2011
De opslag van biometrische gegevens
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
4 april 2011 - 27 mei 2011
Lekkende straatcoaches
Joram van Klaveren (PVV), Lilian Helder (PVV)
4 april 2011
Het bericht dat het nieuwe belastingregels de economie van Saba en Sint Eustatius ontwrichten
Wassila Hachchi (D66), Wouter Koolmees (D66)
24 maart 2011 - 26 april 2011
De onduidelijkheid rondom de inning van provinciale opcenten
Gerard Schouw (D66), Kees Verhoeven (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 maart 2011 - 19 april 2011
De postvoorziening op de BES-eilanden
Wassila Hachchi (D66)
18 maart 2011 - 18 april 2011
De onderbetaling van ambassadepersoneel
Roos Vermeij (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
18 maart 2011 - 12 april 2011
Problemen omtrent het aanvragen van een DigiD op de BES-eilanden
André Bosman (VVD), Brigitte van der Burg (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 maart 2011 - 5 april 2011
Het voornemen tot opheffing van de gemeente Millingen aan de Rijn
Pierre Heijnen (PvdA)
14 maart 2011 - 21 april 2011
Het rapport naar aanleiding van het artikel 'Order fregatten achter bezoek Beatrix aan Oman'
Arjan El Fassed (GL)
11 maart 2011 - 18 mei 2011
PGB'ers die worden afgeschrikt door gemeenten
11 maart 2011 - 7 april 2011
Een mogelijke Amerikaanse strafvervolging van Rob Gonggrijp wegens zijn vermeende betrokkenheid bij Wikileaks
Tofik Dibi (GL), Arjan El Fassed (GL)
11 maart 2011 - 6 april 2011
De financiële problemen op Sint Maarten
Jeroen Recourt (PvdA), Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)