Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

87 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 april 2011 - 28 april 2011
De latere uitbetaling van uitkeringen in juni door UWV
Roos Vermeij (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
22 april 2011 - 27 april 2011
Het oproepen voor keuringen van voormalig werknemers, die een WGA 35-80% hebben
Roos Vermeij (PvdA), Matthijs Huizing (VVD), Pieter Omtzigt (CDA), Léon de Jong (PVV), Paul Ulenbelt (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
18 maart 2011 - 18 april 2011
De onderbetaling van ambassadepersoneel
Roos Vermeij (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
14 maart 2011 - 6 april 2011
De verenigbaarheid van de WIA met ILO verdrag 121
Roos Vermeij (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
9 maart 2011 - 6 april 2011
Werkzoekende ouderen
Mariëtte Hamer (PvdA), Roos Vermeij (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
18 februari 2011 - 5 april 2011
Een onbedoeld effect van de wijzigingen in de Uitvoeringsregeling loonbelasting
Ed Groot (PvdA), Roos Vermeij (PvdA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
18 februari 2011 - 1 april 2011
De kwaliteit van inschrijvingen in de Gemeentelijke Basis Administratie
Roos Vermeij (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 februari 2011 - 11 maart 2011
Fraude in het Westland
Roos Vermeij (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
14 februari 2011 - 4 maart 2011
De rechten die deelnemers kunnen ontlenen aan hun Uniform Pensioenoverzicht (UPO)
Roos Vermeij (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
2 februari 2011 - 22 februari 2011
Gebrek aan toezicht op onderbetaling van werknemers
Roos Vermeij (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
28 januari 2011
Bijstorting in de pensioenpolis
Roos Vermeij (PvdA), Pieter Omtzigt (CDA)
5 januari 2011 - 8 maart 2011
Burgemeesters die stoppen vanwege de FPU
Pierre Heijnen (PvdA), Roos Vermeij (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
17 december 2010 - 31 januari 2011
Fiscale belemmeringen bij het fuseren van pensioenfondsen
Roos Vermeij (PvdA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
3 december 2010 - 17 december 2010
Langer doorwerken in de zorg voor hetzelfde pensioen
Roos Vermeij (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
25 november 2010 - 1 december 2010
De arbeidsomstandigheden in slachterijen
Roos Vermeij (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
18 november 2010 - 14 december 2010
Het pensioenfonds van Smit Internationale
Roos Vermeij (PvdA), Pieter Omtzigt (CDA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
28 oktober 2010 - 15 november 2010
De arbeidsomstandigheden van arboartsen
Roos Vermeij (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
18 oktober 2010 - 5 november 2010
Ontslagzwendel en recht op uitkering
Roos Vermeij (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
27 september 2010 - 13 oktober 2010
Het faillissement van Kip caravans
Agnes Wolbert (PvdA), Roos Vermeij (PvdA)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
20 september 2010 - 14 oktober 2010
Het verkeerd voorlichten van deelnemers door het Pensioenfonds voor Werk en (re)Integratie
Roos Vermeij (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)