Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
9 september 2010 - 21 oktober 2010
De groepsuitzetting naar Irak
Joël Voordewind (CU)
7 september 2010 - 6 oktober 2010
Kinderbijslag ten behoeve van ontwikkelingswerkers
Madeleine van Toorenburg (CDA), Cynthia Ortega-Martijn (CU), Joël Voordewind (CU)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
17 augustus 2010 - 8 september 2010
Het bericht dat Turkije mogelijk chemische wapens inzet tegen de PKK
Joël Voordewind (CU)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
13 augustus 2010 - 8 september 2010
Het bericht dat het ouderschapsplan bij scheiding werkt
Joël Voordewind (CU)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
20 juli 2010 - 29 september 2010
Promotieactiviteiten van Heineken tijdens de huldiging van het Nederlands elftal
Joël Voordewind (CU)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
15 juli 2010 - 10 augustus 2010
EU-hulp aan Afghanistan opgeschort
Joël Voordewind (CU)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
13 juli 2010 - 3 september 2010
De gemeente Venray
Joël Voordewind (CU), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
13 juli 2010 - 28 juli 2010
De uitzetting van Somaliërs
Joël Voordewind (CU)
13 juli 2010 - 4 augustus 2010
Recreatief medegebruik van defensieterrein Infanterie Schietterrein Harskamp
Joël Voordewind (CU)
5 juli 2010 - 4 augustus 2010
De detentie van de Venezolaanse rechter Afiuni
Sjoera Dikkers (PvdA), Martijn van Dam (PvdA), Mariko Peters (GL), Joël Voordewind (CU), Klaas Dijkhoff (VVD), Alexander Pechtold (D66)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
25 juni 2010 - 1 november 2010
Topsalarissen bij ontwikkelingsorganisatie SNV
Kees van der Staaij (SGP), Han ten Broeke (VVD), Mariko Peters (GL), Ewout Irrgang (SP), Sjoera Dikkers (PvdA), Joël Voordewind (CU)
21 juni 2010 - 13 september 2010
De betrokkenheid van Advanta en Bejo Zaden bij kinderarbeid in India
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (SP)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA), Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
18 juni 2010 - 9 juli 2010
De bedreiging van ex-moslims
Joël Voordewind (CU), Arie Slob (CU)
14 juni 2010 - 6 augustus 2010
Het remmen van de groei van de jeugd door alcoholgebruik
Joël Voordewind (CU)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
9 juni 2010 - 23 juni 2010
Het besluit van de Afghaanse regering om het werk van twee christelijke hulporganisaties te verbieden
Joël Voordewind (CU)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
3 juni 2010 - 4 augustus 2010
De arrestatie van een kopstuk van de radicaal islamitische terreurbeweging Hamas
Joël Voordewind (CU), Ed Anker (CU)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
18 mei 2010 - 11 juni 2010
De bomaanslagen in Mosul op bussen met christelijke studenten
Joël Voordewind (CU), Pieter Omtzigt (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Maarten Haverkamp (CDA)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
19 april 2010 - 18 mei 2010
De Iraanse toetreding tot de Mensenrechtenraad van de VN
Alexander Pechtold (D66), Atzo Nicolaï (VVD), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)