Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
16 oktober 2012 - 2 november 2012
Vrijheidsbeperking
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Martijn van Dam (PvdA), Gerard Schouw (D66), Marianne Thieme (PvdD), Bram van Ojik (GL)
Leers
11 oktober 2012 - 29 oktober 2012
Het uitzetten van vreemdelingen naar Guinee
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Martijn van Dam (PvdA), Gerard Schouw (D66), Bram van Ojik (GL)
Leers
8 oktober 2012 - 19 november 2012
De positie van minderheden in Egypte
Joël Voordewind (CU)
Leers , Uri Rosenthal (VVD)
4 oktober 2012 - 16 november 2012
Gehoorschade bij de jeugd
Joël Voordewind (CU), Hanke Bruins Slot (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 oktober 2012 - 24 oktober 2012
De abortusboot
Joël Voordewind (CU), Carla Dik-Faber (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
1 oktober 2012 - 9 november 2012
Het bericht dat de werkloosheid in het onderwijs stijgt
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (CDA)
21 september 2012 - 12 oktober 2012
Het toegenomen aantal zelfdodingen
Kees van der Staaij (SGP), Hanke Bruins Slot (CDA), Joël Voordewind (CU), Renske Leijten , Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
11 september 2012 - 5 oktober 2012
Incontinentiezorg
Joël Voordewind (CU), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
5 september 2012 - 1 oktober 2012
De toegenomen spanningen tussen Armenië en Azerbeidzjan
Joël Voordewind (CU)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
30 augustus 2012 - 4 oktober 2012
Ketentransparantie, kinderarbeid en uitbuiting in de kledingindustrie
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Arjan El Fassed (GL), Bruno Braakhuis (GL)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA), Knapen (CDA)
29 augustus 2012 - 3 oktober 2012
De schadelijke gevolgen door blowen
Joël Voordewind (CU), Madeleine van Toorenburg (CDA), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
21 augustus 2012 - 28 september 2012
De arrestatie van een 11-jarig meisje met Down Syndroom vanwege schending van de blasfemiewet in Pakistan
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
17 augustus 2012 - 24 september 2012
De bezuinigingen bij Fiom
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Joël Voordewind (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
17 augustus 2012 - 3 oktober 2012
Het martelen van een Molukse demonstrant
Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
17 augustus 2012 - 24 september 2012
De meldlijn zelfdoding
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Joël Voordewind (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
8 augustus 2012 - 8 oktober 2012
De uitlatingen van scheidend ambassadeur Makken in Rwanda dat Nederland de hulp aan Rwanda niet zou hebben opgeschort en dat het verweer van Rwanda tegen de aantijgingen uit het VN-rapport Nederland tevreden zou stellen
Joël Voordewind (CU)
Knapen (CDA) , Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
30 juli 2012 - 15 augustus 2012
Het bericht 'Syrische asielzoekers eisen duidelijkheid'
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Sharon Dijksma (PvdA), Gerard Schouw (D66), Tofik Dibi (GL), Marianne Thieme (PvdD)
Leers
2 juli 2012 - 9 juli 2012
Het belang van het herdenken van aanslagen
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Joël Voordewind (CU), Henk Jan Ormel (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 juni 2012 - 17 juli 2012
Het zwijgen van het Westen over de strafkampen in Noord-Korea
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Frans Timmermans (PvdA), Raymond de Roon (PVV), Henk Jan Ormel (CDA), Arjan El Fassed (GL)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
14 juni 2012 - 21 augustus 2012
De relatietherapie
Joël Voordewind (CU), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Kees van der Staaij (SGP)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner , Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)