Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

720 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
26 februari 2014 - 17 maart 2014
Nucleaire ontwapening en non-proliferatie
Raymond Knops (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
26 februari 2014 - 5 maart 2014
Het bericht dat president Museveni de omstreden anti-homowet heeft ondertekend
Bram van Ojik (GL), Ingrid de Caluwé (VVD), Joël Voordewind (CU), Jasper van Dijk (SP), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Pieter Omtzigt (CDA), Michiel Servaes (PvdA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
26 februari 2014 - 17 maart 2014
EU-plan om Oekraïne geld te geven
Raymond de Roon (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
26 februari 2014 - 11 maart 2014
Het «Gemeenschappelijk Standpunt» van de EU ten aanzien van Cuba
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
20 februari 2014 - 24 maart 2014
De uitspraken van de minister van Buitenlandse Zaken over het EU-lidmaatschap voor Turkije
Joël Voordewind (CU), Elbert Dijkgraaf (SGP), Gert-Jan Segers (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
20 februari 2014 - 13 maart 2014
De hervorming van Israëlische arrestatieprocedures op de Westelijke Jordaanoever
Han ten Broeke (VVD)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
18 februari 2014 - 17 maart 2014
Samenwerking met Turkije bij terrorismebestrijding
Raymond de Roon (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
14 februari 2014 - 19 maart 2014
De mogelijke rol van Turkije bij kidnapping van bisschoppen in Syrië
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
13 februari 2014 - 6 maart 2014
De uitspraken van de minister aangaande de vermeende excuses van Vitens
Joël Voordewind (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
13 februari 2014 - 3 maart 2014
Verlenging van het mandaat van de Speciale Rapporteur van de VN voor Burma
Harry van Bommel (SP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
5 februari 2014 - 24 maart 2014
Orgaanroof in China
Pieter Omtzigt (CDA), Mona Keijzer (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
5 februari 2014 - 7 februari 2014
Het bericht dat bij de Olympische Spelen grootschalig opslag van gegevens plaatsvindt van aanwezige sporters en andere geaccrediteerden
Gerard Schouw (D66), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
5 februari 2014 - 19 februari 2014
Het intergouvernementele verdrag over het Europese bankenresolutiefonds
Jesse Klaver (GL)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
5 februari 2014 - 14 maart 2014
Mogelijke steun Turkije aan jihadisten Syrië
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
30 januari 2014 - 28 februari 2014
Spanningen tussen het Malinese regime en Bert Koenders als hoofd van de VN-vredesmacht in Mali
Jasper van Dijk (SP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
30 januari 2014 - 3 maart 2014
De dolfijnenslachtingen in Taji en de handel in dolfijnen voor entertainment
Esther Ouwehand (PvdD)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
28 januari 2014 - 3 maart 2014
Mensenrechtenschendingen in Egypte
Harry van Bommel (SP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
27 januari 2014 - 7 februari 2014
De berichten dat Sri Lanka, Thailand en het Hoge Commissariaat voor de Vluchtelingen van de Verenigde Naties (UNHCR) wanhopige christenen aan hun lot over laten
Raymond de Roon (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
23 januari 2014 - 17 februari 2014
De benoeming van de Venozolaanse consul in Aruba
Raymond de Roon (PVV), Lilian Helder (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
22 januari 2014 - 4 februari 2014
Het bericht dat de VN-Organisatie voor Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (Unesco) een internationale expositie over Israël heeft geschrapt
Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)