Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

59 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
26 juni 2012 - 12 december 2012
Het bericht dat Griekenland afspraken over vermindering van het aantal ambtenaren schendt
Ewout Irrgang (SP), Harry van Bommel (SP)
Jan Kees de Jager (CDA)
13 april 2012 - 3 juli 2012
De mogelijkheid om banksparen ook mogelijk te maken voor het aankopen van het pensioen
Ewout Irrgang (SP), Helma Lodders (VVD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
24 mei 2012 - 11 juni 2012
Het bericht dat ruim 18 miljoen mensen in de Sahel worden bedreigd door een humanitaire ramp
Joël Voordewind (CU), Wassila Hachchi (D66), Esther Ouwehand (PvdD), Ewout Irrgang (SP), Kees van der Staaij (SGP), Arjan El Fassed (GL), Jeroen de Lange (PvdA), Kathleen Ferrier (CDA)
Knapen (CDA)
2 mei 2012 - 6 juni 2012
De mogelijkheden in het privaatrecht om bonussen terug te vorderen
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)

Alle
26 juni 2012 - 12 december 2012
Het bericht dat Griekenland afspraken over vermindering van het aantal ambtenaren schendt
Ewout Irrgang (SP), Harry van Bommel (SP)
Jan Kees de Jager (CDA)
24 mei 2012 - 11 juni 2012
Het bericht dat ruim 18 miljoen mensen in de Sahel worden bedreigd door een humanitaire ramp
Joël Voordewind (CU), Wassila Hachchi (D66), Esther Ouwehand (PvdD), Ewout Irrgang (SP), Kees van der Staaij (SGP), Arjan El Fassed (GL), Jeroen de Lange (PvdA), Kathleen Ferrier (CDA)
Knapen (CDA)
2 mei 2012 - 6 juni 2012
De mogelijkheden in het privaatrecht om bonussen terug te vorderen
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
24 april 2012 - 11 mei 2012
Waterprivatisering door de Wereldbank
Ewout Irrgang (SP)
Knapen (CDA)
13 april 2012 - 3 juli 2012
De mogelijkheid om banksparen ook mogelijk te maken voor het aankopen van het pensioen
Ewout Irrgang (SP), Helma Lodders (VVD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
6 april 2012 - 30 mei 2012
Het artikel 'Hoe Arend Jan linkse taboes slecht - in zijn eentje'
Ewout Irrgang (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
4 april 2012 - 18 april 2012
De terugbetaling van geïnde omstreden Amerikaanse invoerheffingen aan het Nederlandse bedrijfsleven
Ewout Irrgang (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
12 maart 2012 - 26 maart 2012
Europese wapenleveranties aan Griekenland
Ewout Irrgang (SP), Harry van Bommel (SP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
1 maart 2012 - 21 maart 2012
De betrokkenheid van Nederland bij mogelijke bombardementsmissies op land in Somalië
Ewout Irrgang (SP), Jasper van Dijk (SP)
Hans Hillen (minister defensie) (CDA), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
14 februari 2012 - 7 maart 2012
De afschaffing van omstreden Amerikaanse invoerheffingen en de terugbetaling van deze geïnde heffingen aan het Nederlandse bedrijfsleven
Ewout Irrgang (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
20 januari 2012 - 16 februari 2012
Toezicht op goede doelen
Farshad Bashir (SP), Sharon Gesthuizen (SP), Ewout Irrgang (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
13 januari 2012 - 17 februari 2012
Wapenleveranties aan Griekenland
Ewout Irrgang (SP), Harry van Bommel (SP)
Hans Hillen (minister defensie) (CDA), Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
23 december 2011 - 23 januari 2012
De voordurende verslechtering van de mensenrechtensituatie in Burundi
Ewout Irrgang (SP)
3 november 2011 - 5 december 2011
Verzekeraars en onderzoeksbureaus
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
23 september 2011 - 27 oktober 2011
Mensenrechtenschendingen in Burundi
Ewout Irrgang (SP)
19 september 2011 - 11 oktober 2011
Defensie in Griekenland
Harry van Bommel (SP), Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
16 september 2011 - 7 oktober 2011
De goudvoorraad
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
28 juni 2011 - 27 juli 2011
Een credit event bij het doorrollen van Griekse staatsobligaties
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
24 juni 2011 - 15 juli 2011
De humanitaire situatie in de Ogaden en Somalië
Ewout Irrgang (SP)
31 mei 2011 - 23 juni 2011
De Nationale Commissie voor internationale samenwerking en Duurzame Ontwikkeling
Ewout Irrgang (SP)