Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1409 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
11 november 2019 - 11 december 2019
700 miljoen euro voor schaamteloze EU-propaganda
Roy van Aalst (PVV), Vicky Maeijer (PVV)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
20 november 2019 - 10 december 2019
Het weigeren van een lesbisch stel voor KID door het Franciscus Gasthuis in Rotterdam
Vera Bergkamp (D66)
Vera Bergkamp (D66), Bruno Bruins (minister zonder portefeuille volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 november 2019 - 9 december 2019
De onzekerheid bij de Nederlandse Publieke Omroep
Kirsten van den Hul (PvdA)
Arie Slob (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
4 oktober 2019 - 5 december 2019
Een mogelijk cookiewall-verbod
Tobias van Gent (VVD), Jan Middendorp (VVD)
Suzanne Dekker (D66), Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)

Alle
26 april 2010 - 8 juni 2010
Het artikel "Wielerronde op rantsoen"
Helma Neppérus (VVD)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
22 april 2010 - 18 mei 2010
Dopingcontroles in strijd met de Wet bescherming persoonsgegevens
Helma Neppérus (VVD)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
19 april 2010 - 17 juni 2010
Uitspraken van de nieuwe bestuursvoorzitter van de As Siddieq-basisschool over homoseksualiteit
Paul de Krom (VVD), Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink (VVD), Anouchka van Miltenburg (VVD)
André Rouvoet (viceminister-president , minister zonder portefeuille , minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
16 april 2010 - 17 mei 2010
Het behoud van analoge tv
Mariko Peters (GL)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
16 april 2010 - 17 juni 2010
Geluidsoverlast door het Kerkgenootschap Leger des Heils in Zutphen
Kathleen Ferrier (CDA), Jan Schinkelshoek (CDA)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
15 april 2010 - 17 mei 2010
De islamisering van de Nederlandse krijgsmacht
Hero Brinkman (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
15 april 2010 - 28 mei 2010
Verborgen orthodoxie op scholen
Sadet Karabulut (SP)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
14 april 2010 - 17 juni 2010
De uitspraak van de Raad van State inzake geluidsoverlast door het Kerkgenootschap Leger des Heils in Zutphen
Ed Anker (CU), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
6 april 2010 - 4 mei 2010
Saoedi-Arabië
Rita Verdonk (Verdonk)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille ) (CDA)