Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

465 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
2 juni 2017 - 10 juli 2017
Dagelijkse ramadanlezingen op de website van ‘Instituut Dar el Huda’
Geert Wilders (PVV), Machiel de Graaf (PVV), Harm Beertema (PVV)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 mei 2017 - 15 juni 2017
De Nederlandse financiering van mobiele (sharia) rechtbanken in Somalië
Raymond de Roon (PVV)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
18 april 2017 - 2 juni 2017
De verboden stille tocht van Christenen voor Israel in Rotterdam
Han ten Broeke (VVD), Raymond Knops (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Gert-Jan Segers (CU), Joël Voordewind (CU), Martin Bosma (PVV)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
22 maart 2017 - 9 mei 2017
Het bericht dat de politie aangiftes van huwelijkse gevangenschap niet in behandeling neemt
Michiel van Nispen (SP), Sadet Karabulut (SP)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties, minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
10 maart 2017 - 28 augustus 2017
Het nader antwoord van de Minister van Buitenlandse Zaken op vragen van de leden Sjoerdsma c.s. over het bericht dat Golfstaten Nederland informatie over financiële steun aan religieuze instellingen verstrekken
Sadet Karabulut (SP), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
1 maart 2017 - 22 maart 2017
De aanslagen op christenen in de Sinaï, Egypte
Han ten Broeke (VVD), Raymond de Roon (PVV), Raymond Knops (CDA), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
3 februari 2017 - 28 maart 2017
Subsidieverlening aan organisaties voor slachtoffers van seksueel misbruik in de kerk
Sharon Gesthuizen (SP)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties, minister justitie en veiligheid) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
19 januari 2017 - 7 februari 2017
De uitspraak van de Vreemdelingenkamer van de Raad van State van 30 december 2016 over een Iraanse vreemdeling die bekering tot het christendom aanvoerde als reden om te vrezen voor vervolging in zijn land van herkomst
Joël Voordewind (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
13 januari 2017 - 9 februari 2017
Intolerantie jegens religieuze instellingen
Madeleine van Toorenburg (CDA), Mustafa Amhaouch (CDA)
Ard van der Steur (VVD)
12 januari 2017 - 13 februari 2017
De Ranglijst Christenvervolging 2017 van Open Doors
Harry van Bommel (SP), Joël Voordewind (CU), Raymond Knops (CDA), Han ten Broeke (VVD), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
20 december 2016 - 29 december 2016
Geen kerstwensen Nederlandse ambassade in Berlijn
Raymond Knops (CDA), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
9 december 2016 - 23 december 2016
Een politie-inval in het hoofdkwartier van de Ahmadiyya Moslim Gemeenschap in Rabwah, Pakistan
Harry van Bommel (SP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
1 december 2016 - 27 december 2016
De inmenging in kerkelijke vieringen door de gemeente Eindhoven
Roelof Bisschop (SGP)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
24 november 2016 - 1 februari 2017
Salafisten die moskeeën dreigen over te nemen
Ahmed Marcouch (PvdA)
Ard van der Steur (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
2 november 2016 - 20 december 2016
De uitzetting van een “haatimam” van België naar Nederland
Ahmed Marcouch (PvdA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
1 november 2016 - 20 december 2016
Het artikel 'België zet haatprediker uit naar Nederland'
Geert Wilders (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 oktober 2016 - 24 november 2016
Het bericht dat moslims steeds vaker slachtoffers zijn van discriminatie vanwege hun geloof
Tunahan Kuzu (DENK)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
29 september 2016 - 4 november 2016
Het bericht dat drie moskeeën zijn aangevallen
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
26 september 2016 - 3 november 2016
Het bericht dat de Technische Universiteit (TU) Eindhoven religieuze studentenverenigingen weert
Eppo Bruins (CU), Michel Rog (CDA)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
21 september 2016 - 10 oktober 2016
Het bericht dat islamitische slachthuizen tijdens het Offerfeest een slachtverbod opgelegd hebben gekregen
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Martijn van Dam (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)